6 izbový Rodinný dom Sečovce - Trebišov

Predaj, Rodinný dom, Sečovce, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 377
  • Rezervované
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 6
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Sečovce
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Plocha pozemku: 794 m2
Balkón/Loggia: []
Balkón/Loggia: Balkón
Okná: Pôvodné

Cena : 74.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 6 izbový 2 - generačný Rodinný dom v obci Sečovce. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej lokalite. Hlavnú stavbu tvorí rodinný dom postavený v roku 1973, po čiastočnej rekonštrukcii, ihneď obývateľný. Súčasťou domu je prístavba, ktorá je samostatnou bytovou jednotkou s vlastným vchodom a murovaná garáž. Obe bytové jednotky sú vzájomne prepojené dreveným schodišťom a chodbou. Dom je napojený na obecný vodovod, ale je možnosť využitia kopanej studne, prípadne kombinácie vodovod - studňa, v oboch častiach domu. Predná časť domu je celá podpivničená až po prístavbu. Pozemok je rovinatý v tvare obdlžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný a zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie, cez kovovú bránu s možnosťou parkovania na dvore. Obec je situovaná v mierne členitom teréne, vzdialená 12 km od mesta Trebišov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 377
Plochy: Pozemok 794 m2, zastavaná plocha 384 m2, úžitková 160 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnice. Strecha je plochá plechová. Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba, drevená. Steny: stierky a omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: plastové, drevené. Dvere drevené. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn, obecná kanalizácia. Stav objektu: velmi dobrý technický stav, rekonštrukcia interiéru. Voľný ihneď, predáva sa zariadený, pripravený na okamžité bývanie.
Popis miestností dom: Predsieň, chodba, hala, 3 izby, kuchyňa s kuchynským nábytkom a sporákom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Popis miestností prístavba: Chodba, priestranná hala, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC.
Technické miestnosti: kotolňa, špajza, dielňa, za domom garáž.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detské jasle, Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Autobusová stanica, Supermarket, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Reštaurácia,

Športové stredisko

,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii