2 - izbový rodinný dom, Gonc - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Gőnc, Pôvodný stav


  • id: 642
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Gőnc
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 900 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Energetický certifikát: D
Parkovacie miesto: verejné parkovanie

Cena : 44.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v obci Gőnc - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1podlažný rodinný dom, podpivničený, postavený v roku 1960. Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu, Jeho výnimočnosťou je svetlá výška izieb cca 3,5 m, hrúbka múrov cca 60 cm a drevené pôvodné vyrezávané zárubne, dvere a okná. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovanou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 2100 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na mierne členitom teréne v Slanských horách. Obec je vzdialená 7 km od hraničného prechodu Milhosť. Turistika: rybolov, cykloturistika, obchody, plaváreň, týždenné trhovisko, pekáreň, polícia... Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Predáva sa s kompletným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 642
Plochy: Pozemok 900 m2, úžitková plocha 200 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy sú drevené. Podlaha: dlažby, drevené palubovky. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: pôvodné drevené. Dvere exteriérové vchodové: 2 x drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá protipožiarnym šindlom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je plynovými vykurovacími telesami gamatkami v každej obytnej izbe. Alternatívne kúrenie keramickou pecou na pevné palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav -štandard, vhodný na chalupárčenie, v prípade trvalého užívania je vhodná rekonštrukcia.
Popis miestností: Prízemie: vyžívané ako obytná plocha s dvoma veľkými izbami, kuchyňou, kúpelňou, vstup z interiéru dvoma dverami, do haly a do kuchyne.
Podkrovie : využívané na povalu, vhodné na vytvorenie ďalšieho obytného priestoru.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Trhovisko, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Rýchle občerstvenie, Plaváreň,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základové pásy, Typ konštrukcie - tehla, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie - Kachľová pec, Vykurovanie - Elektrický bojler,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

RD 3 izbovy Abaujvar
  • Ihneď voľný

RD 3 izbovy Abaujvar

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 4 km od hr...

140.000