2 Rodinné domy na jednom pozemku Szemere

Predaj, Rodinný dom, Szemere, Pôvodný stav


  • id: 591
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 6
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Szemere
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 220 m2
Zastavaná plocha: 300 m2
Plocha pozemku: 2800 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 34.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 6 izbový Rodinný dom, v obci Szemere. Na jednom pozemku sa nachádzajú dva Rodinné domy. Obec leží 19km od hraničného priechodu Milhosť. Pozemok je mierne svahovitý v tvare obdĺžníka, delený na, dvor predný, dvor zadný. Zadný dvor je trávnatý s ovocnými stromami Pozemok je čiastočne oplotený. Domy sú v dobrom technickom stave. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia žumpa,plyn v dome. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 591
Plochy: Pozemok 2800 m2, zastavaná plocha 220 m2 úžitková plocha 300 m2
Technický popis: Rodinný dom č.1:Konštrukcia objektu: nepálená tehla( vaľky). Podlaha: betón,dlažba. Steny: omietky . Vonkajšia omietka: Fasádna omietka. Okná:pôvodné drevené . Dvere drevené. Strop: drevo, omietka. Strecha je Valbová prikrytá nepálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom 230V. Kanalizácia žump Rodinný dom č.2:Konštrukcia objektu: nepálená tehla(vaľky).Podlaha: betón,dlažba. Steny: omietka. Vonkajšia omietka: Fasádna omietka. Okná: pôvodné drevené. Dvere: drevené. Strop: omietka. Strecha je Valbová prikrytá pálenou škridlou. Elekrická prípojka zavedená do domu vzduchom 230V. Kanalizácia žumpa. Popis miestností: Dom č.1:3 izby, kuchyňa,kúpelka s WC a garáž. Dom č.2:3 izby, kuchyňa,3xkúpelka s WC a technická miestnosť.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základy - kamenné, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - nepálena tehla, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie plynom, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii