2 rodinné domy na jednom pozemku v Baktakék

Predaj, Rodinný dom, Baktakék, Pôvodný stav


  • id: 618
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Baktakék
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 115 m2
Zastavaná plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 3295 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 17.600

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 2 rodinné domy na jednom pozemku v obci Baktakék. Obec leží 34km od hraničného priechodu Milhosť a 10km od dialnice Košice - Miskolc.Najbližšie mesto je Encs vzdialené 12km. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Zadný dvor je trávnatý s ovocnými stromami. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Dom je v ppôvodnom stave. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 618
Plochy: Pozemok 3295 m2, zastavaná plocha 130 m2 úžitková plocha 115 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kváder, tehla. Podlaha: betón, drevo, dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: drevené . Dvere drevené. Strop: drevo, omietka. Strecha je Valbová prikrytá pálenou škridlou a nepálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná.
Popis miestností: Dom č.1 :2 izby, kúpelka s WC, chodba,kuchyňa a komora. Dom č.2: 1 izba kuchyňa kúpelka s WC a sklad Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - pálena tehla, Steny - kváder, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii