back-button← späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

3 izbový byt Čierna nad Tisou

Predaj, 3 izbový byt, Čierna nad Tisou, Pôvodný stav

Cena: 41 000

77 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 755
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Čierna nad Tisou
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Úžitková plocha: 77m2

Popis nehnuteľnosti

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový byt, v tichej lokalite mesta Čierna nad Tisou. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 77 m2 sa nachádza na 1. poschodí, okná sú orientované na ulicu. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii, disponuje spálňou , obývačkou, kúpeľňou s WC, kuchyňou a kumbálom. K bytu prislúcha aj pivnica.Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. V okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 755
Plochy: úžitková plocha 77 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: stierky. Okná: pôvodné drevené. Dvere vchodové: drevené , interiérové dvere drevené. Kúrenie ústredné panelovými radiátormi napojené na centrálnu kotolňu. Ohrev teplej vody centrálne. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, predáva sa so zariadeným.
Popis miestností: vstupná chodba, kúpeľňa, kumbal, kuchyňa, obývačka, spálňa a daľšia izba.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.

Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Mapa

Kontakt na predajcu

Olga Židová Pribék

Maklér

Olga Židová Pribék

Kontaktný formulár Zobraziť profil
Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná