back-button← späť

Advertise is not available anymore, please check our other offers

3 izbový byt Čordáková ul., - Košice - Sídlisko KVP

Predaj, 3 izbový byt, Košice - Sídlisko KVP, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 185 000

68 m2

3 Izby

1 livingroom

2 Spálne

1 Kúpeľňa

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 862
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: 3 izbový byt
Mesto/obec: Košice - Sídlisko KVP
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 68m2
Balkón/Loggia: Loggia
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Výťah: Áno
Výťah: Áno
Pivnica: Áno
Počet izieb: 3
Počet obývacích izieb: 1
Počet spální: 2
Počet kúpeľní: 1
Počet kuchyň: 1

Popis nehnuteľnosti

BROKER-REAL... Ponúkame Vám na predaj v obľúbenej časti sídliska KVP v Košiciach 3 izbový byt s loggiou. Nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 68 m2 sa nachádza na 4. poschodí. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli dané plávajúce podlahy do obyvacej izby a spálne. Jadro bytu je pôvodné , možné prerobiť podľa predstáv nového majiteľa. Byt disponuje spálňou, obývačkou, hosťovskou izbou, kúpeľňou, WC samostatné, priestrannou kuchyňou, loggiou, predsieňou, k bytu prislúcha aj pivnica. Bytový dom je kompletne zrekonštruovaný a zateplený s osobným výťahom. Vstupná brána je z obidvoch strán bytového domu. Bezproblémové parkovanie pred domom, v okolí bytového domu je kompletná občianska vybavenosť. Nehnuteľnosť je v osobnom vlastníctve, bez tiarch. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 862

Plochy: úžitková plocha 68 m2
Popis miestnosti: predsieň je priestranná s miestom na uloženia vecí- vstavané skrine, umiestenie komody a botníka. Obývacia izba pekne presvetlená ,podlaha plávajúca. Kuchyňa je dostatočne priestranná, podlaha korková a linoleum. Spálňa je so samostatným vstupom z predsiene, situovaná na západnú stranu, podlaha plávajúca. Hosťovská izba je so samostatným vstupom z predsiene, situovaná na západnú stranu, podlaha plávajúca. Kúpeľňa a WC je pôvodnom stave.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná