Rodinný dom 4 - izbový, Buzica Košice -okolie

Predaj, Rodinný dom, Buzica, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 405
  • Rezervované
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Buzica
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Zastavaná plocha: 353 m2
Plocha pozemku: 1180 m2
Balkón/Loggia: []
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 69.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Buzica postavený v roku 1963. Nehnuteľnosť je umiestnená v lokalite na bývanie v centre obce. Hlavnú stavbu tvorí čiastočne podpivničený rodinný dom s jedným nadzemným podlažím, vhodný na rodinné bývanie s dvoma samostatnými vstupmi z dvora. Hlavným vstupom cez zádverie a chodbu sa vchádza do troch izieb, kúpeľne, WC, špajza, kuchyňa. Druhý vstup sprístupňuje jednu izbu, kúpeľňu, kuchyňu a WC. Oba vstupy sú prepojené verandou a spoločnou chodbou pozdĺž domu. V suteréne sa nachádza kotolňa a pivnica. Súčasťou domu je prístavba - hospodárska budova, v ktorej sa nachádzajú dve garáže, letná kuchynka, sklad, dreváreň. Dom je napojený na rozvod elektrickej energie, plynu, vody a kanalizácie. Pozemok je rovinatý v tvare obdlžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada. Celý pozemok je oplotený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie, cez kovovú bránu s možnosťou parkovania na dvore. Obec je situovaná v mierne členitom teréne, vzdialená 28 km od Košíc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 405
Plochy: Pozemok 1180 m2, zastavaná plocha 353 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnice typu CD. Strecha je sedlová pokrytá azbestovým šindľom. Podlaha: parkety, korok, veľkoplošné parkety drevené, dlažba, Steny: stierky a omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: dvojité drevené. Dvere drevené. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn, obecná kanalizácia. Stav objektu: velmi dobrý technický stav, rekonštrukcia interiéru. Voľný ihneď, predáva sa zariadený, pripravený na okamžité bývanie.
Popis miestností hlavnej časti domu: Predsieň, chodba, hala, 3 izby, kuchyňa s kuchynským nábytkom a sporákom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Popis miestností prístavby: Chodba, šatník, 3 izby, kuchyňa, kúpeľňa, samostatné WC.
Technické miestnosti: kotolňa, dve garáže, dreváreň
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Potraviny, Nákupne centrum, Pobočka pošty,

Športové stredisko

,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strecha - stanová, Strešná krytina - azbestové šindle , Podlaha - laminátová, Podlaha - drevená, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - drevený, Staré drevené okná, Drevené okná jednosklo, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Vstupné dvere - drevo, Prípojka vody, Voda - studňa , Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom, Rebrové radiátory,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii