back-button← späť

4 - izbový rodinný dom, Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Gesztely, Čiastočná rekonštrukcia

Cena: 62 000

120 m2

1300 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 900
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Mesto/obec: Gesztely
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Úžitková plocha: 120m2
Plocha pozemku: 1300m2

Popis nehnuteľnosti

BROKER - REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 - izbový Rodinný dom v obci Gesztély, Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, celoročne obývateľný, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou a výmenou strechy v roku 2022. Za domom sa nachádzajú ďalšie technické a hospodárske objekty. Prístup na rovinatý oplotený pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie.
Lokalita: V obci žije 2900 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne. Obec je vzdialená 17 km od Miškolca a 80 km od Košíc s priamym výjazdom na diaľnicu do Košíc.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej internetovej stránke...broker-real.sk : ID- 900
Zverejnené údaje v texte sú na základe informácií od vlastníka nehnuteľnosti.

Plochy: Pozemok 1300 m2, úžitková plocha 120 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: MURIVO - kváder 40 cm. STROPY- drevené hranoly podbité doskami - omietnuté. PODLAHY - dlažba, parkety. OMIETKY - vonkajšia omietka - fasádna omietka brizolit, vnútorné: klasická omietka. OKNÁ - drevené pôvodné dvojité, na vernde jednoduché presklenie. DVERE - exteriérové drevené vlysové, interierové drevené s presklením. STRECHA - valbová pokrytá vlnitým bituménom na drevenom krove. ELEKTRICKÁ Prípojka- zavedená do domu vzduchom. KANALIZÁCIA - obecná. KÚRENIE - plynové gamatky, klimatizácia. VODA je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody plynovým bojlerom.
Vstup do domu : menšia veranda s presklenením, chodba, 4 obytné miestnosti, Kuchyňa, Kúpeľňa s vaňou, umývadlom a WC.
Podkrovie : využívané na povalu.
Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná