5 - izbový Rodinný dom 2- generačný - Zemplínske Jastrabie

Predaj, Rodinný dom, Zemplínske Jastrabie, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 541
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 5
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Zemplínske Jastrabie
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 199 m2
Zastavaná plocha: 500 m2
Plocha pozemku: 2000 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 79.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový 2 - generačný Rodinný dom v obci Zemplínske Jastrabie. Hlavnú stavbu tvorí rodinný dom postavený v roku 1970, po kompletnej rekonštrukcii. Súčasťou domu je prístavba - nadzemné podlažie, ktorá je samostatnou bytovou jednotkou s vlastným vchodom, altánok a šopa. Obe bytové jednotky sú vzájomne prepojené dreveným schodišťom a chodbou. Dom je napojený na kopanú studňu, možnosť pripojenia sa na obecný vodovod. Rodinný dom je čiastočne podpivničený. Pozemok je rovinatý v tvare obdlžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný a zatrávnená záhrada s ovocným sadom. Celý pozemok je oplotený. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie, cez kovovú bránu s možnosťou parkovania na dvore. Obec je situovaná v mierne členitom teréne, vzdialená 17 km od mesta Trebišov.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 541
Plochy: Pozemok 794 m2, zastavaná plocha 384 m2, úžitková 160 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnice. Strecha je typu sedlová, pokrytá strešnou krytinou Rova na drevenom krove. Podlaha: plávajúca, betón, dlažba. Steny: stierky a omietky. Vonkajšia omietka: klasická omietka. Okná: plastové. Dvere: plastové. Na pozemku je elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn, voda z kopanej studne, odpad vedený do žumpy. Ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Stav objektu: velmi dobrý technický stav, rekonštrukcia interiéru. Predáva sa čiastočne zariadený, pripravený na okamžité bývanie.
Popis miestností prízemie: Predsieň, chodba, 3 izby, kuchyňa s kuchynským nábytkom a sporákom, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC.
Popis miestností nadzemné podlažie: Chodba, 2 izby, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom, samostatné WC.
Technické miestnosti: kotolňa, špajza, altánok s posedením, udiareň.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - plech ostatný, Steny - kameň, Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - sadrový, Strop - kazetový, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Gönc
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Gönc

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Gönc - Maďarsko. Dom je v...

68.000