REZERVOVANÉ - 5 - izbový vidiecky dom, Zemplínske Hradište - Trebišov

Predaj, Vidiecky dom, Zemplínske Hradište, Pôvodný stav


  • id: 646
  • Ihneď voľný
  • Rezervované
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 6
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Zemplínske Hradište
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 155 m2
Zastavaná plocha: 884 m2
Plocha pozemku: 2824 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 62.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 5 izbový vidiecky dom v obci Zemplínske Hradište. Hlavnú stavbu tvorí vidiecky dom, postavený v roku 1973. Dom je v pôvodnom veľmi dobrom technickom stave. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a veľká zatrávnená záhrada. Parkovanie možné vo dvore. Časť pozemku je možné vyčleniť na prístupovú cestu, ktorá umožní vstup na ďalšie parcely s možnosťou výstavby ďalších troch rodinných domov. Obec je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne, vzdialená 7 km od mesta Trebišov. Dobrá občianska vybavenosť obce. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov. Predáva sa so zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 646
Plochy: Pozemok 2824 m2, úžitková plocha 155 m2, zastavaná plocha 884 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kvádre. Strop: drevené hranoly podbité doskami, omietnuté. Podlaha: dlažby, betón, linoleum. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: pôvodné drevené. Dvere exteriérové vchodové: 2 x drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá protipožiadnym šindľom. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom v každej obytnej izbe. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav.
Popis miestností:
Prízemie : využívané ako obytná plocha, dlhá chodba pozdĺž celého domu, 3 spálne, 2 obývačky, hala, 2 kuchyne, 2 x špajza, kúpeľňa, samostatné WC
Podkrovie : využívané na povalu
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Strecha - sedlová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - kváder, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Staré drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie plynom,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti