Dom / Chalupa - 3 izbový v Maďarsku - Hídvégardó

Predaj, Vidiecky dom, Hídvégardó, Pôvodný stav


  • id: 429
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Hídvégardó
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 180 m2
Zastavaná plocha: 264 m2
Plocha pozemku: 1500 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie

Cena : 19.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbovú chalupu, Hidvégardó - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1- podlažná chalupa s pivnicou postavená v roku 1923. Podkrovie sa v súčasnosti využíva ako povala. Prístup na oplotený pozemok je bránou z asfaltovej komunikácie z prednej časti pozemku. Parkovanie je možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Edelény. Obec Hidvegardó (600 obyvateľov) je situovaná v tichom, rovinatom prostredí, vzdialená od mesta Moldava nad Bodvou 12 km a 30km od Národného parku Aggtelek.
HOBBY: poľovačka, huby, cykloturistika, tichá oblasť s čistým vzduchom, vhodná na prechádzky.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 429
Plochy: Pozemok 1 500 m2, zastavaná plocha 264 m2, úžitková 180 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: Základ: Kameň, Steny: 600mm hlinená nepálená tehla (vaľky). Stropy: drevené. Podlaha: drevené podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené. Dvere exteriérové drevené, interiérové dvere drevené s presklením, v drevených zárubňach. Strecha je typu valbová, prikrytá eternitom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Elektrické vedenie je na 240V medené. Plynová prípojka na zemný plyn - áno. Sporák v kuchyni je na tuhé palivo. Kanalizácia je obecná. Kúrenie je tuhým palivom a plynovými ohrievačmi (gamatkami). Voda je z obecného vodovodu a studne, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: pôvodný stav. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme, bez ťarchy.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: Vstup schodišťom s prístreškom z exteriéru k dvom vstupným dverám. Prvý vstup je priamo do kuchyne a druhý do obývačky. Z kuchyne je vstup do kúpeľne a do ďalšej izby, ktorá je prepojená s obývačkou .Kuchyňa obsahuje ešte priestrannú potravinovú komoru. Pod komorou sa nachádza pivnica. V zadnej časti domu sa nachádza gazdovská a technická miestnosť na náradie.
Priestor pod strechou nie je zateplený, v súčasnosti používaný ako povala.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v kancelárii realitnej kancelárie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Autobusová stanica, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka banky, Pobočka pošty, Pub, Park,

Technická specifikácia

Základy - kamenné, Strecha - valbová, Steny - nepálena tehla, Podlaha - drevená, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - drevený, Drevené okná jednosklo, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti