Dom Komjáti -Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Komjati, Pôvodný stav


  • id: 431
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 6
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Komjati
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 280 m2
Zastavaná plocha: 320 m2
Plocha pozemku: 3000 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 52.500

Popis nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj rodinný dvojgeneračný dvojdom v Maďarsku - Komjáti. Obec je vzdialená 15 km od Moldavy nad Bodvou. Dom je murovaný, postavený okolo r. 1986 zo sivých kvádrov, strecha vlnitý eternit na drevenom krove.
Na pozemku sa nachádza hospodárska budova s povalou, ktorá obsahuje 2x garáž a 2x dielňa, možnosť chovu a kováčsku dielňu. Veľká záhrada pri dome + ovocný sad, altánok, prístrešok pre autá ( 6 x 6 m ) a drevárnička. Pod domom sa nachádza pivnica 60 m2. Prístupy na oplotený pozemok sú 3x bránou z asfaltovej komunikácie: 2x z prednej časti a 1x z bočnej časti pozemku. Parkovanie možné na dvore aj pre viac vozidiel, aj s možnosťou prejazdu. Najbližšie mesto Edelény. Obec Komjáti ( 200 obyvateľov ) je situovaná v tichom, rovinatom prostredí. Vzdialená je 25 km od Národného parku Aggtelek. HOBBY: poľovočka, huby, turistika, cykloturistika, tichá oblasť s čistým vzduchom vhodná na relax.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 431
Popis miestnosti: vyvýšené prízemie, vstup schodišťom s prístreškom z exterieru k vstupným dverám. Z malej chodbičky je vstup priamo do kuchyne a ďalšej chodbičky, ktorá delí jednotlivé miestnosti: spálňa, obývačka, detská izba a kúpelňa. Priestor pod strechou nie je zateplený, v súčastnosti používaný ako povala.

Výhody: cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky: kúpna zmluva a overenie, tlmočenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energii u dodávateľov.

Ďalšie indormácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: +421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca.®

Občianská vybavenosť

Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Železničná stanica, Kostol, Potraviny, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - sedlová, Podlaha - linoleum, Podlaha - keramická, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Káblový internet, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie drevom,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000