Rodinný dom, zrub 3 izbový - smer Regéc, Maďarsko

Predaj, Zrubový dom, Regéc, Novostavba


  • id: 520
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Zrubový dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Mesto/obec: Regéc
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 92 m2
Zastavaná plocha: 220 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 135.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, smer Regéc- Maďarsko. Obec sa nachádza 17 km od hraníc, v romanticky tichom relaxačnom prostredí v Slanských horách. Hlavnú stavbu tvorí NOVÝ drevený zrub v štyle vidieckého domu. Vedľajšou stavbou je samostatná novo vytvorená pivnica z kameňa. Pozemok je v tvare obdlžníka, čiastočne oplotený, záhrada končí zmiešaným lesom. Prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie. Voľný ihneď, bez ťarchy, predáva sa so zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 520
Plochy: Pozemok 800 m2, zastavaná plocha 220 m2, úžitková 92 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: drevo. Podlaha: drevená, dlažba. Steny: drevo. Okná: drevené, dvere drevené. Strecha je kanadský asfaltový šindel. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia formou veľkej žumpy. Na pozemku kopaná studňa s pitnou vodou. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: novostavba vhodná aj na chalupu.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do haly prepojenej s kuchyňou. Z haly sa dostaneme do dvoch predných izieb. Do kúpene a WC je vstup z haly.
Priestor pod strechou využívaný ako povala.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - zrub, Strecha - valbová, Strešná kritina - bitúmenové šindle, Steny - zrubové drevo, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - drevený, Nové drevené okná, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti