Dvojizbový vidiecký dom v Maďarsku obec Alsóregmec s ovocným sadom

predaj, Rodinný dom, Alsóregmec, Pôvodný stav


 • id: 90
 • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Alsóregmec
Úžitková plocha: 94 m2
Zastavaná plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 3600 m2

Cena: 21 000

Popis nehnuteľnosti:

Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Alsóregmec v Maďarsku v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe.
Do dedinky sa dostaneme po hlavnej trase Košice-Skároš-Satoraljaujhely. Je obkolesená prekrásnou prírodou,vedie tu aj cyklistický chodník Sárospatak-Hólóháza.V blizkosti je Zemlén kalandpark, kupele Végardó.
BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Alsóregmec v Maďarsku. Dom postavený po roku 1945, má charakter vidieckej usadlosti a je možné ho ihneď využivať. Je postavený z kameňa. Do domu sa dostaneme z dvora cez menšiu predsieň. Na pozemku je veľká záhrada hospodárska miestnosť a šopa. Nehnuteľnosť je v dobrom technickom stave. Predáva sa so zariadením alebo bez podľa dohody , je ihneď voľný.
K pozemku patrí veľká záhrada s asi 130 udržiavanými ovocnými stromami a ďalšia časť s ornou pôdou.
Dispozícia miestností: Hlavný vstup do domu je z dvora. Cez malú predsieň sa dostaneme do prednej izby alebo na pravo do druhej izby a následne do kuchyne.
Technický popis:Konštrukcia objektu: Kameň. Krov drevený . Strešná krytina: škrídla. Stropy: pôvodné. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: dlažba, plávajúca podlaha. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené. Kúrenie : plynové alebo kombinované.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašova 3, Košice - centrum.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 220 V, plynová prípojka - zemný plyn na pozemku , verejná kanalizácia na pozemku a v dome, pivnica, oplotená záhrada.
Plochy: Podlahová plocha domu: 94 m2, zastavaná 140 m2, pozemok 3600 m2
Doprava: Motorovým vozidlom z Košíc 48 km z Trebišova 33 km
Lokalita: Východné Maďarsko. Možnosť turizmu, zberu húb, tiché prostredie, rybolov.
Občianske vybavenie: Miestný úrad, kostol, verejný vodovod, kanalizácia, rozvodná sieť plynu, odvoz a separácia komunálneho a miešaného odpadu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze.... Rozprávame maďarský.

Cena 21 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15.
Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Ladislav Pivarnik

Maklér

Ladislav Pivarnik


pivarnik@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Alsóberecki
 • Ihneď voľný
 • Len u nás
 • TOP ponuka

Rodinný dom Alsóberecki

“Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu súkromie a teplo domova? Práve ste ho našli. Rodinný dom v dedinke Alsóberecki je priam stvorený pre ro...

35 000

Rodinný dom v Maďarsku obec Hejce
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v Maďarsku obec Hejce

BROKER-REAL ... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Hejce. Pôdorys domu má tvar písmena L. Sedlová strecha so škridlovou kr...

17 000

RD Zemplinské Hradište
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

RD Zemplinské Hradište

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj Rodinný dom v okrese Trebišov. Do domu sa vchádza ...

59 000

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko

Predstavte si chvíle prežité v malebnej historickej obci Pácin , ktorá sa nachádza v Maďarsku tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. Práve táto ob...

13 000

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko

Obec Pácin , ktorá sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom, ponúka na bývanie rodinný dom na mierne svahovitom pozemku s veľ...

15 000

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin

Obec Pácin sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci...

16 500

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin
 • Ihneď voľný

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin

Obec Pácin , sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moc...

9 000