PENZIÓN predaj Szögliget - Maďarsko

Predaj, Hotel, penzión, Szogliget, Nová rekonštrukcia


  • id: 611
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Hotel, penzión
Počet izieb: 12
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Mesto/obec: Szogliget
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 535 m2
Zastavaná plocha: 520 m2
Plocha pozemku: 3000 m2
Poschodie: 1 / 1
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 263.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj Penzión Holló, v obci Szögliget. Obec leží 15km od hraničného priechodu Hosťovce. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 2 podlažný rodinný dom. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave. Vedľajšie stavby sú:Turistická ubytovňa a stodola prerobená na reštauračné zariadenie s terasou. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230 V/400V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej web stránke... ID- 611
Plochy: Pozemok 3000 m2, zastavaná plocha 520 m2 úžitková plocha 535 m2
Technický popis: Apartmánová časť: Konštrukcia objektu: kameň, tehla. Podlaha: betón, laminát, dlažba. Steny: omietky . Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: plastové a EURO . Dvere drevené. Strop: betón, omietka. Strecha je Sedlová prikrytá nepálenou škridlou a lakoplastom. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná. Turistická ubytovňa: Konštrukcia objektu :kameň,drevo sadrokartón. Podlaha: betón, laminát a dlažba. Steny: omietky . Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: plastové . Dvere plastové. Strop: drevo, sadrokarón, omietka. Strecha je sedlová prikrytá lakoplastom. Stodola:Konštrukcia objektu :drevo a sadrokartón. Podlaha: betón, laminát a dlažba. Steny: omietky . Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: drevené . Dvere drevené. Strop: drevo. Strecha je sedlová prikrytá lakoplastom.
Popis miestností:
Apartmánová časť : Podpivničená časť: 3 izby,kuchyňa a kúpelka s WC.(momentálne sa tieto priestori využívajú ako kvetinárstvo). Apartmán č.1: 2 izby,kuchyňa s jedálňou a kúpelka s WC. Apartmán č.2: 1veľká izba s kuchyňou a kúpelka s WC. Apartmán č.3: 1 izba,kuchzňa s jedálňou a kúplka s WC. Turistická časť: 1 izba pre 5 osôb a kúpelka s WC. 1 izba pre 4 osoby a kúpelka s WC. Kuchyňa je spoločná pre tieto izby. Stodola: 3izby s kúpelkou a WC. Reštaurácia je kompletne vybavená aj s kuchyňou. V reštaurácii a na terase sa nachádzajú pece na pečenie chleba,pizza a iné. V reštauračnej časti sa nachádza infrasauna. Terasa je súčasťou reštaurácie a je zastrešená. Na tersase sa nachádza drevený sud s možnosťou ohrevu vody. Terasa obsahuje množsvo piecok a grilov na vonkašie opekania a varenie. Každoročne sa tu konajú zabíjačkové hody. V zadnej časti na osvieženie sa pripravuje osadiť nový bazén. Extra: Po celom objekte sú lavičky,stolno-tenisový stôl, hojdačky pre deti a na relax. Tento penzión je plne funkčný a pri kúpe by sa predával aj s rezervovanými termínmi s aktuálným telefonným čislom,emailom a kompletnou agendou. Penzión je od marca do konca septembra plne využitý. Od októbra do marca sa vzuživa zväčša len apartmánová časť, ktorá je na 80% využitá. Szögliget je turisticky vyhľadávaná destinácia. Okolite turistické atrakcie sú jazero Rakaca, Narodný park Aggtelek, Morské oko Jósfafő a samozrejme aj Szögliget ponuka turistické atrakcie, turistiku krásnou prírodou, hubárstvo cyklistika a ine relaxačné činnosti.Konajú sa tam každoročne hudobné festivali ,zabíjačkové hody,jazda na koni a jazda v koči skoňským záprahom.Penzión funguje nepretržite od roku 2001. Maximálný počet ubytovaných osôb je 36. Pravideľne sa tu konajú jazykové a letné tábory pre deti.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Továbi információt, mint a személyes megtekintetést kérem beszélye meg ezen a telefonszámon, beszlünk magyarúl is: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty, Kaviareň, Reštaurácia, Športové stredisko, Lesík,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základy - kamenné, Základové pásy, Typ konštrukcie - tehla, Typ konštrukcie - kameň, Typ konštrukcie - drevodom, Strecha - sedlová, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Strešná kritina - poplastovaný plech, Steny - pálena tehla, Steny - drevo, Steny - kameň, Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - Kazetový, Strop - drevený, Strop - sadrový, Strop - omietka, Strop - drevený, Drevené okná dvojsklo, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Centrálne kúrenie, Vykurovanie plynom, Rebrové radiátory, Vykurovanie - Kachľová pec,

Špecifikácia komplexu

Sauna,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti