Ponúkame Vám na predaj rodinný dom Sátoraljaújhely - Bányácska

predaj, Rodinný dom, Banyácska, Pôvodný stav


 • id: 92
 • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Banyácska
Úžitková plocha: 163 m2
Zastavaná plocha: 121 m2
Plocha pozemku: 1399 m2

Cena: 86 000

Popis nehnuteľnosti:

Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Bányácska v Maďarsku v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. Má rozlohu 1172 ha a žije tu do 300 obyvateľov. Nachádza sa tu aj krásne jazero na rekreáciu a rybolov. Vzdialenosť z Košíc 58 km z Trebišova 32 km.
BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Bányácska v Maďarsku. Dvojpodlažný dom postavený po roku 1960, má charakter vidieckej usadlosti a je možné ho ihneď využívať bez ďalších nákladov na rekonštrukciu.Dom je postavený z tehál a tvárnic. Do domu sa dostaneme z dvora cez menšiu predsieň. Na pozemku je veľká záhrada s vysadenými okrasnými drevinami.K domu patrí aj veľká dvoj garáž s montážnou jamou a dielničkou Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave, bez ťarchy. Predáva sa bez zariadenia, je ihneď voľný.
Dispozícia miestností: Hlavný vstup do domu je z dvora. Po vstupe sa nám otvára menšia predsieň z ktorej mame dvere do veľkej spoločenskej haly s rodinným krbom. Vedľa je spálňa a kuchyňa.Taktiež sa na prízemí nachádza kúpelňa s WC.
Na poschodie sa dostaneme po schodišti kde sú ďalšie izby,ktoré môžu služiť ako detské izby alebo ďalšie spálne.Taktiež je tu veľká terasa s možnosťou využitia v lete aj v zime ako zimná záhrada.No a samozrejme aj kúpelňa. Následne po ďalšom schodišti sa dostaneme do podkrovnej izby.
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla, tvárnice. Základy betónové. Sedlová strecha s miernym sklonom. Krov drevený . Strešná krytina: eternit. Stropy: pôvodné. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: dlažba, plávajúca podlaha. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené , vchodové dvere : drevené bezpečnostné. Vybavenie kúpeľne umývadlo , sprchovací kút. WC spoločné s kúpelňou . Kúrenie : plynové alebo kombinované v závislosti od kotla.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašova 3, Košice - centrum.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 220 V, plynová prípojka - zemný plyn na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, pivnica, oplotenie záhrady.
Plochy: Podlahová plocha domu: 163,2 m2, zastavaná 121,5 m2, pozemok 1399 m2
Doprava: Motorovým vozidlom od št.hranice 3 km
Lokalita: Východné Maďarsko. Možnosť turizmu, zberu húb, tiché prostredie, rybolov.
Občianske vybavenie: Miestný úrad, kostol, obchod so zmiešaným tovarom, potraviny, verejný vodovod, kanalizácia, rozvodná sieť plynu, odvoz a separácia komunálneho a miešaného odpadu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze.... Rozprávame maďarsky.

Cena 86 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15.

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Ladislav Pivarnik

Maklér

Ladislav Pivarnik


pivarnik@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Alsóberecki
 • Ihneď voľný
 • Len u nás
 • TOP ponuka

Rodinný dom Alsóberecki

“Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu súkromie a teplo domova? Práve ste ho našli. Rodinný dom v dedinke Alsóberecki je priam stvorený pre ro...

35 000

Rodinný dom v Maďarsku obec Hejce
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v Maďarsku obec Hejce

BROKER-REAL ... ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom v obci Hejce. Pôdorys domu má tvar písmena L. Sedlová strecha so škridlovou kr...

17 000

RD Zemplinské Hradište
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

RD Zemplinské Hradište

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj Rodinný dom v okrese Trebišov. Do domu sa vchádza ...

59 000

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko

Predstavte si chvíle prežité v malebnej historickej obci Pácin , ktorá sa nachádza v Maďarsku tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. Práve táto ob...

13 000

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Pácin - Maďarsko

Obec Pácin , ktorá sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom, ponúka na bývanie rodinný dom na mierne svahovitom pozemku s veľ...

15 000

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin
 • Ihneď voľný
 • Dobrá lokalita

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin

Obec Pácin sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci...

16 500

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin
 • Ihneď voľný

Rodinný dom v Maďarsku - Pácin

Obec Pácin , sa nachádza v Maďarsku, tesne na hraničnom prechode so Slovenskom. BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moc...

9 000