Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v dedinke Háromhuta

predaj, Rodinný dom, Háromhuta, Pôvodný stav


  • id: 91
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Háromhuta
Úžitková plocha: 104 m2
Zastavaná plocha: 52 m2
Plocha pozemku: 1120 m2

Cena: 46 000

Popis nehnuteľnosti:

Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Háromhuta v Maďarsku v Boršodsko-abovsko-zemplínskej župe. Dedinka bola založená v roku 1698 a má bohatú tradíciu, ktorú sa snaží zachovať aj pre terajšiu generáciu. V dedinke nájdeme krásne zachovalé domčeky z obdobia výroby skla v obci. V dnešnej dobe je vyhľadávaným turistickým územím.
BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 4 izbový rodinný dom v obci Háromhuta v Maďarsku. Jednopodlažný dom postavený v roku 1999, má charakter vidieckej chatovej usadlosti. Dom je postavený z tehál s kombináciou dreva, kde sa realizoval domáci pán. Do domu sa dostaneme priamo z dvora alebo po zaparkovaní z garáže. Na pozemku je záhrada s možnosťou pestovania ovocných stromov. Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave, bez ťarchy. Predáva sa so zariadením alebo podľa dohody. Kúpou je ihneď voľný.
Dispozícia miestností: Po vstupe na prízemí sa nám otvára moderná veľká predsieň, ktorá je aj ako vstupná hala. V ľavo od nej je garáž, malá dielnička, kotolňa a soc. zariadenie. Na poschodie sa dostaneme schodiskom do veľkej miestnosti s dreveným stropom a zariadením z dreva, ktoré vytvoril sám domáci pán. Taktiež sú tam dve izby a kúpelňa s WC.
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Základy betónové. Sedlová strecha s miernym sklonom. Krov drevený . Strešná krytina: škridla. Stropy: pôvodné. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: dlažba, parkety. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené , vchodové dvere : drevené bezpečnostné. Vybavenie kúpeľne umývadlo , sprchovací kút. WC spoločné s kúpelkou . Kúrenie : plynové alebo kombinované v závislosti od kotla.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašova 3, Košice - centrum.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 220 V, plynová prípojka – nie je na pozemku ani v dome iba propán - bután, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, oplotenie záhrady.
Plochy: Podlahová plocha domu: 52+52 m2, zastavaná 52 m2, pozemok 14 x 80 m
Doprava: Motorovým vozidlom
Lokalita: Východné Maďarsko. Možnosť turizmu, zberu húb, tiché prostredie.
Občianske vybavenie: Miestný úrad, kostol, obchod so zmiešaným tovarom, potraviny, verejný vodovod, kanalizácia, odvoz a separácia komunálneho a miešaného odpadu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze.... Rozprávame maďarsky.

Cena 49 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii