Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Sátoraljaújhely- Bányácska

predaj, Rodinný dom, Banyácska, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 77
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Banyácska
Úžitková plocha: 85 m2
Zastavaná plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 1694 m2

Cena: 34 900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bányácska v Maďarsku. Jednopodlažný dom postavený v roku 1960, má charakter vidieckej usadlosti, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2013. Dom je postavený z kameňa. Do domu sa dostaneme z dvora cez schodište. Na pozemku je veľká záhrada s ovocnými stromami /orech ,jabloň hruška, slivka a iné/. dvor je možné vysadiť drevinami. Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave, bez ťarchy. Predáva sa bez zariadenia, je ihneď voľný.
Dispozícia miestností: Hlavný vstup do domu je z dvora, vyvýšeným schodiskom. Po vstupe sa nám otvára moderná veľká predsieň z ktorej mame vpravo dvere do spálne vľavo do kuchyne a rovno do kupelne a WC. Za kuchyňou je ďalšia izba
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Základy betónové. Sedlová strecha s miernym sklonom. Krov drevený . Strešná krytina: škridla. Stropy: pôvodné. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: dlažba, plávajúca podlaha. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené , vchodové dvere : drevené bezpečnostné. Vybavenie kúpeľne umývadlo , sprchovací kút. WC spoločné s kúpelkou . Kúrenie : plynové alebo kombinované v závislosti od kotla.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašová 3, Košice - centrum.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 220 V, plynová prípojka - zemný plyn na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, pivnica, oplotenie záhrady.
Plochy: Podlahová plocha domu: 85 m2, zastavaná 144 m2, pozemok 1694 m2
Doprava: Motorovým vozidlom od št.hranice 3 km
Lokalita: Východné Maďarsko. Možnosť turizmu, zberu húb, tiché prostredie, rybolov.
Občianske vybavenie: Miestný úrad, kostol, obchod so zmiešaným tovarom, potraviny, verejný vodovod, kanalizácia, rozvodná sieť plynu, odvoz a separácia komunálneho a miešaného odpadu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze.... Rozprávame maďarsky

Cena 34 900 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii