Rodinný dom v Sátoraljaújhely- Bányácska

predaj, Rodinný dom, Banyácska, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 77
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Banyácska
Úžitková plocha: 85 m2
Zastavaná plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 1694 m2

Cena: 34 900

Popis nehnuteľnosti:

Na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Bányácska v Maďarsku. Jednopodlažný dom postavený v roku 1960, má charakter vidieckej usadlosti, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2013. Dom je postavený z kameňa. Na pozemku je veľká záhrada s ovocnými stromami /orech ,jabloň hruška, slivka a iné/. Nehnuteľnosť je vo výbornom technickom stave, bez ťarchy. Predáva sa bez zariadenia, je ihneď voľný.
Dispozícia miestností: Hlavný vstup do domu je z dvora schodiskom. Po vstupe sa nám otvára moderná veľká predsieň z ktorej mame vpravo dvere do spálne vľavo do kuchyne a rovno do kupelne a WC. Za kuchyňou je ďalšia izba
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Základy betónové. Sedlová strecha s miernym sklonom. Krov drevený . Strešná krytina: škridla. Stropy: pôvodné. Osvetlenie: v celom dome klasické svietidlá. Podlaha: dlažba, plávajúca podlaha. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené , vchodové dvere : drevené bezpečnostné. Vybavenie kúpeľne umývadlo , sprchovací kút. WC spoločné s kúpelkou . Kúrenie : plynové alebo kombinované v závislosti od kotla.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 220 V, plynová prípojka - zemný plyn na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, pivnica, oplotenie záhrady.
Plochy: Podlahová plocha domu: 85 m2, zastavaná 144 m2, pozemok 1694 m2
Výhody: Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Zahŕňa našu províziu a prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika v Maďarsku a na Slovensku, spoluúčasť na prepise energií. Rozprávame a tlmočíme maďarsky, anglicky...
Dohodnite si termín obhliadky na našej zákazníckej linke: +421 948 544 654, Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás...

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii