Pozemok 16á v Cesticiach, KE - okolie

predaj, Orná pôda, Cestice, Pôvodný stav


  • id: 111
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Orná pôda
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Cestice
Plocha pozemku: 1600 m2

Cena: 42 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ...realitná kancelária ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj pozemok obci Cestice. Pozemok sa nachádza v intraviláne obce a má tvar obdlžníka, z čelnej strany je prístup po asfaltovej komunikácii. Pred pozemkom sú všetky inžinierské siete/voda, plyn, kanalizácia/. Elektrika ve vedená po elektrickom stlpe káblami. Pozemok sa nachádza v tichej ulici, ktorá je uzavretá, takže komunikáciu využivajú len obyvatelia nehnuteľností na tejto ulici. Nehnuteľnosť je bez ťarchy.
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Technické parametre: plocha pozemku 1600m2. Pri pozemku rozvod vody, plynu, elektriny. pozemok má rozmer 21x78m.
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena 42 000 ... Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Doprava: Motorovým vozidlom z Košíc 20km.
Občianska a technická vybavenosť: Pošta, Obecný úrad, obchody, Materská škôlka, Základná škola,

Gabriel Nagy

Maklér

Gabriel Nagy


nagy@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654