back-button← späť

Pozemok investičný, pre developerov - Sirník

Predaj, Komerčná zóna, Sirník, Developerský projekt

DOHODOU

150000 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 701
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Komerčná zóna
Mesto/obec: Sirník
Stav nehnuteľnosti: Developerský projekt
Plocha pozemku: 150000m2

Popis nehnuteľnosti

BROKER REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj pozemok v bývalom areáli poľnohospodárskeho družstva obce Sirník. Prístup na pozemok je priamo z hlavnej cesty smer Veľké Kapušany, Vojany (15 km), železničná stanica Úpor, Streda nad Bodrogom (15 km), diaľnica Maďarsko (60km). Pozemok sa nachádza v blízkosti rieky Ondavy. Inžinierske siete priamo na pozemku: 400 kW, 22 kW, v blízkosti zdroj pitnej vody, cca 500 m vedenie vysokotlakového plynu VTL.
Na pozemku sa nachádza betónová pivnica o rozmeroch 50 m x 14 m, silážna jama s objemom 7000 m3, samostatná studňa s rozvodom a 100 m3 vodojemom, v blízkosti skládka TKO a zariadenie na likvidáciu stavebného odpadu. V areáli sa nachádzajú betónové podklady bývalých stavieb, v prípade potreby a charakteru zámeru - možnosť uplatnenia zmeny účelu užívania stavby.
Možnosti využitia : vhodné na vybudovanie závodu na výrobu elektrickej energie ( bioplynová stanica, fotovoltaický park, paroplynový cyklus), aquapark, paintball, autodráha, výrobné haly.
Cena dohodou
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 701
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Mapa

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná