back-button← späť

Pozemok investičný, pre developerov - Oborín, časť Kucany

Predaj, Komerčná zóna, Oborín, Developerský projekt

DOHODOU

250000 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 702
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Komerčná zóna
Mesto/obec: Oborín
Stav nehnuteľnosti: Developerský projekt
Plocha pozemku: 250000m2

Popis nehnuteľnosti

Na predaj pozemok v bývalom areáli poľnohospodárskeho družstva obce Oborín, časť Kucany. Pozemok o rozlohe 25 ha vhodný na všestranné využitie a k nemu prislúchajúce mŕtve rameno rieky Laborec -5 ha využiteľné napr. ako rybník. Prístup na pozemok je priamo z hlavnej cesty smer Veľké Kapušany, Vojany (15 km). Inžinierske siete pri pozemku: 22 kW, plyn VTL vo vzdialenosti 150 m od pozemku. Pitná voda pri pozemku, úžitková voda priamo na pozemku, studňa s veľmi dobrou výdatnosťou. V blízkosti sú pozemky - trvalý trávnatý porast o rozlohe cca 1000 ha s možnosťou využitia na pestovanie energetických rastlín, ovocný sad, pastevný areál hovädzieho dobytka a pod.
Cena dohodou
Ak sa Vám nezobrazuje úplný opis, vyhľadajte si inzerát na našej webovej stránke ... broker-real.sk, ID 702
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Mapa

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná