POZEMOK ( stavebný) 4200 m2 - obci Telkibanya, Maďarsko

predaj, Pozemok pre rod. domy, Telkibanya, Pôvodný stav


  • id: 132
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Pozemok pre rod. domy
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Telkibanya
Úžitková plocha: 4200 m2

Cena: 32 400

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL realitná kancelária ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj pozemok v obci Telkibánya, mimo frekventovanej zóny v tichom proostredí. K pozemku sa dostaneme dvoma asfaltovými prístupovými cestami. Oplotenie pozinkované pletivo. Na pozemku je množstvo kríkov, ovocné stromy a rôzne ihličnany. Pozemok je mierne svahovitý, celý je zatrávnený a pravidelne udržiavaný. Poloha pozemku je V-Z, celý deň presvetlený slnkom. Z prednej časti je vstup na pozemok z asfaltovej cesty, zadná časť je výhľad na Slanské vrchy, z bočných strán je oplotenie od susedov. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná.
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Technické parametre: Plyn zemný na pozemku, elektrina pri pozemku - zo stlpa, kanalizácia verejná na pozemku, vodovod z verejného zdroja na pozemku.
Plochy: pozemok 4200 m2, atypických rozmerov. Zosuvové pásmo : nie Záplavové pásmo: nie
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena: 32 400 ... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Lokalita: Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame sa nachádza v obci Telkibanya. Obec leží v Slanských horách maďarskej strany. Možnosť jazdy na koni, rybolovu, turizmu, zberu húb, tiché prostredie, lesy, pastviny.
Doprava: Motorovým vozidlom z obce Kechnec 10 km, mesto Košice 25 km.
Občianska a technická vybavenosť: Pošta, , Obecný úrad, obchody, rekreačné zariadenia - penzióny vybavené jazerami z člnkovaním a bazénmi.

Bc. Ladislav Magyar

Maklér

Bc. Ladislav Magyar


magyar@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii