PREDÁME RANČ - v obci SEŇA, Košice - okolie

predaj, Poľnohosp. objekt, Seňa, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 85
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Poľnohosp. objekt
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Seňa

Cena: 81 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj Ranč v obci Seňa. Je umiestnený do oploteného a ostrahou stráženého areálu bývalého družstva, vidieckej usadlosti a je možné ho ihneď využívať bez ďalších nákladov. Hlavnou budovou je maštaľ so 16 státiami pre kone a časť pre umiestnenie 6 ks kráv. Na pozemku je administratívna budova, na ktorej je započatá rekonštrukcia pre účel administratívy alebo bývania. Vedľajšou stavbou je drevený senník a otvorený priestor pre cvičné jazdenie. Nehnuteľnosť je v dobrom technickom stave, bez ťarchy. Predáva sa bez zvierat, vyprázdnenie priestorou je potrebné dojednať so súčastným vlastníkom...Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná.
Plné znenie tohto inzeratu si pozriete na našej web stranke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Dispozícia budov: Hlavný vstup do areálu družstva je cez kovovú bránu, cez priestor spoločnosti AGRO QUATRO, v noci uzamknutá. Objekt je v nočných hodinách strážený živou ostrahou. Po vstupe po asfaltovej komunikácii sa dostaneme priamo pred vstup do priestoru ranča. V areály družstva sú ďalšie budovy -maštale s možnosťou odkúpenia.
Technický popis: Konštrukcie objektu: tehla, tvárnice. Základy betónové. Sedlová strecha s miernym sklonom. Krov drevený . Strešná krytina: eternit. Stropy: pôvodné. Osvetlenie: klasické svietidlá. Podlaha: betón. Steny: omietka. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené. Vybavenie sociálnych zariadení: umývadlo , sprchovací kút, WC. Státia kovo -drevené.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.
Príslušenstvo: Vodovod na pozemku, v maštaliach a v administratívnej budove čerpadlom zo studne, elektrická prípojka 230 V/ 400V, plynová prípojka - zemný plyn na pozemku a v dome, kanalizácia na pozemku a v dome vyvedená do žumpy, oplotenie pozinkovým pletivom, drevené ohrady a vybudované elektrické ohradníky pre zvieratá.
Plochy: prenajatá pôda 5 ha, ročný nájom 350 €. Budovy v súkromnom vlastníctve, pozemky v prenájme s možnou odkúpenia do vlastníctva.
Doprava: Motorovým vozidlom z Košíc 15 km. Pravidelný spoj autobusom EUROBUS každú hodinu.
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena: 81 000 €... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiáne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Lokalita: Východné Slovensko. Nehnuteľnosť - RANČ ktorú vám ponúkame, poľnohospodárske družstvo sa nachádza pri obci Seňa, južne od mesta Košice, smer maďarská hranica. Ohradený Ranč je umiestnený na slnečnom pozemku v priestore bývalého družstva v tichej zóne , s pastvinami medzi stromami v blízkosti rybníka, s možnosťou jazdenia na koňoch po poľných cestách a mäkkom teréne a kúpania koní v miestnom jazere. Okolie ponúka ďalšie vodné plochy- 300 ha štrkovisko vhodné pre plávanie koní, športové rybárstvo, rekreácia, ďalej poľnou cestou 15 min jazdou koňom k rieke Hornád, alebo mrtve ramená Hornádu v obci Gyňov. K ranču prináleží orná pôda 5 Ha v prenájme( 350 € ročne), vhodná na pestovanie obylnín, pasienky.
Zosuvové pásmo : nie Záplavové pásmo: nie

Bc. Ladislav Magyar

Maklér

Bc. Ladislav Magyar


magyar@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654