4 izbový byt -prenájom, Košice-centrum

prenajom, 4 izbový byt, Košice - Staré Mesto, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 375
  • Len u nás
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: prenajom
Druh nehnuteľnosti: 4 izbový byt
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Košice - Staré Mesto
Ulica: Svätoplukova
Úžitková plocha: 87 m2

Cena : 690

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka do prenájmu 4 izbový čiastočne zariadený byt s rozlohou 87 m2, Svätoplukova ulica, Košice - centrum. Byt je po rekonštrukcii, napojený na vlastné kúrenie a ohrev vody, umiestnený na prvom poschodí bez výťahu. Všetky médiá v cene, 1x depozit povinný.
Plocha bytu: 87 m2
Miestnosti: Chodba delí jednotlivé miestnosti samostatnými vstupmi do: Detská izba chlapčenská zariadená nábytkom a písacím stolíkom, detská izba dievčenská zariadená nábytkom a písacím stolíkom, Spálňa s oknom na východ zariadená posteľou, podlaha parkety. Obývačka s lógiou na východ a do parku zariadená koženou sedačkou, podlaha parkety. Kuchyňa kompletne zariadená nábytkom, všetkými elektrospotrebičmi, stredovým pultom a jedálenským stolom, presvetlená oknom na západ, podlaha dlažba. Kuchyňa je spojená s obývačkou. Kúpeľňa je vybavená nábytkom, pračkou, sprchovacím kútom, umývadlom a WC, podlaha dlažba. Chodba podlaha parkety, vstupné dvere zvukovo izolované.
Lógia: áno
Výťah: nie
Pivnica: nie
Parkovanie: pred obytným domom

Výhody: Cena nami ponúkaneho nájmu nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa všetky médiá. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654