RD 3 izbovy Abaujvar

Predaj, Rodinný dom, Abaujvár, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 666
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Abaujvár
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Energetický certifikát: B
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 140.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 4 km od hraničného prechodu Milhosť. Nehnuteľnosť prešla celkovou rekonštrukciou, vonkajšou aj vnútornou v roku 2020. Tento štýlovo, plne zariadený dom disponuje na prízemí obývacou izbou a vybavenou kuchyňou, z ktorej je prístup na krytú terasu, modernou spálňou a kúpelňou s WC. V podkroví je pekný otvorený priestor, ktorý je možné rozdeliť na 2 samostatné izby, WC s umývadlom. Parkovanie možné vo dvore pre viac vozidiel, pod zastrešeným prístreškom. Lokalita: V obci žije 220 obyvateľov. Obec je vzdialená 20 km od Košíc, situovaná v tichom prostredí, v členitom teréne. . Turistika: rybolov, cykloturistika. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná ihneď. Predáva sa s kompletným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 666
Plochy: Pozemok 1000 m2, úžitková plocha 120 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Podlaha: plávajúca podlaha. Steny: omietky, stierky. Exteriér stavby: špárovaná, plná pálena červená tehla. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: 2x plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, drevený krov prikrytý plechovou krytinou škridplech. IS: elektrina a fotovoltaika, vodovod, kanalizácia, plynová prípojka v blízkosti pozemku. Alternatívne kúrenie kozubom na pevné palivo. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície s možnosťou okamžitého nasťahovania. Nehnuteľnosť sa predáva zariadený. Na pozemku sa nachádza ďalšia nehnuteľnosť vhodná na rekonštrukciu.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Prípojka internetu, Vstavané spotrebiče v kuchyni, Sprchový kút, Kuchynská linka, Krb//ohnisko, Solárne kolektory, 1x Terasa,

Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.

Maklér

Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.

+918166515

ilascikova@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

RD Szőlősardó- Maďarsko
  • Ihneď voľný

RD Szőlősardó- Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v Maďarsku,30 km od št.

28.000

Rodinný dom Maďarsko
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita

Rodinný dom Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 1 km od št.

44.900