Rodinný dom -3 izbový, Hernádszurdok - Maďarsko

predaj, Vidiecky dom, Hernadszurdok, Nová rekonštrukcia


  • id: 366
  • Ihneď voľný
  • Len u nás
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Mesto/obec: Hernadszurdok
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 110 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2500 m2
Okná: Plastové

Cena : 36.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Hernádszurdok. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, typ gazdovský, postavený v roku 1971, rekonštruovaný kompletne v roku 2017. Vstup do domu je po schodišti na vyvýšené prízemie s terasou. Vedľajšie stavby sú umiestnené vedľa domu: murovaný záhradný domček, dreváreň, samostatná kamenná pivnica na sklad ovocia a zeleniny. Garáž s vjazdom z dvora je na prízemí v dome, Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn na pozemku. Prístup na rovinatý pozemok v tvare kocky je z asfaltovej komunikácie, delený na časť predzáhradka, dvor predný, a 25 árová mierne svahovitá zatrávnená záhrada s ovocnými stromami a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné aj na dvore. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Obec ( 300 obyvateľov) je situovaná v mierne členitom teréne, vzdialená 18 km od mesta Košice.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 366
Plochy: Pozemok 2500 m2, zastavaná plocha 150 m2, úžitková 110 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Podlaha: plávajúca podlaha, betón, dlažba. Steny: stierky a omietky. Okná: plastové. Dvere vchodové plastové, interiér drevené. Strecha je sedlová prikrytá azbestovým šindlom na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie pieckami na pelety a kozubom. Ohrev teplej vody elektrickým ohrievačom. Zemný plyn na pozemku. Stav objektu: velmi dobrý technický stav, možnosť okamžitého nasťahovania.
Popis miestností: Prízemie, prvé nadzemné podlažie: Otvorená veranda, priestranná hala s kozubom, 3 priechodné izby, elegantná kúpeľna so sprchovacím kútom, rohovou vaňou, umývadlom, WC, kuchyňa s kuchynským nábytkom a samostatným vchodom z interiéru aj dvora, dielňa a sklad, nová murovaná garáž v zadnej časti domu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

  • Sprchový kút
  • Kitchen unit
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654