RD Zemplinské Hradište

predaj, Rodinný dom, Zemplínske Hradište, Pôvodný stav


  • id: 114
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Zemplínske Hradište
Úžitková plocha: 102 m2
Zastavaná plocha: 118 m2
Plocha pozemku: 2701 m2

Cena: 59 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj Rodinný dom v okrese Trebišov. Do domu sa vchádza na vyvýšené prízemie cez schodište. Vstúpime do chodby s ktorej je samostatný vchod do izieb a kuchyne. Po ľavej strane je spálňa, a kuchyňa. Z kuchyne je vstup do kúpeľne, z kúpeľne do samostatného WC. Naproti vstupu vedľa kuchyne je špajza. Naproti kuchyne je veľká obývacia izba a vedľa nej detská izba. V dome sa ešte nachádza práčovňa a dielňa.

Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, elektrická prípojka 230V / 400V. Zemný plyn, kanalizácia. Samostatne stojací garáž s príručným skladom, dreváreň, stodola.

Technický popis: Podlahová plocha domu 102m2. Plocha pozemku 2271m2. Obvodové steny kváder, vnútorné steny tehla, Vonkajšie a vnútorné omietky. Krov drevený strecha ihlanová protipožiarná. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese: Murgašova 3, Košice - centrum.

Výhody: Dom v blízkosti Trebišova. Veľký rovinatý pozemok, slušný srdečný susedia a obyvatelia, v obci pošta materská škola, obchod, pekáreň. Prevod nehnuteľnosti zabezpečujeme prostredníctvom zmluvného právnika. Poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti hradí realitná kancelária. Komunikujeme aj maďarsky...

Cena: 59 000 €

Cenu nehnuteľnosti, ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova3 Košice, 4 poschodie.

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...

" magyar nyelven is beszélünk " ..-

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii