back-button← späť

Rekreačný pozemok - Telkibánya - Maďarsko

Predaj, Záhrada, Telkibánya, Svahovitý

Cena: 18 800

400 m2

Údaje nehnuteľnosti

ID nehnuteľnosti: 813
Druh ponuky: Predaj
Druh nehnuteľnosti: Záhrada
Mesto/obec: Telkibanya
Stav nehnuteľnosti: Svahovitý
Plocha pozemku: 400m2

Popis nehnuteľnosti

BROKER - REAL realitná kancelária ponúka na predaj pozemok v obci Telkibánya, Maďarsko o rozlohe 400 m2, vhodný na záhradu - ovocný sad a pestovanie stromov, viniča, krovín. Pozemok sa nachádza pod lesom obce. Pri pozemku je rozvod elektriny. Prístupová cesta asfaltová a mierne svahovitá. Fotky sú ilustračné.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 813
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: cenu a vyhľadanie nehnuteľnosti, spracovanie zákazky, obhliadky, rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ceny nehnuteľností sa môžu meniť v súvislosti so zmenou kurzu v danom čase.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Kontakt na predajcu

Zdieľať na Facebooku

Máte záujem o túto nehnuteľnosť?

Napíšte nám

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je spoločnosť BROKER-REAL s.r.o.. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Správu sa nepodarilo odoslať
Správa úspešne odoslaná