Rodinná vila v Košiciach - Čermeľ

predaj, Rodinná vila, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 103
  • Rezervované
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinná vila
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Plocha pozemku: 1100 m2

Cena: 320 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 5 izbový rodinný dom v Košiciach, mestská časť Sever, kataster Čermel. Dom má tvar kocky, umiestnený v zadnej časti pozemku. Vstup do domu je po schodoch z dvora. Dom je čiastočne podpivničený. Na dvore sú okrasné dreviny a v zadnej časti domu sa nachádza oddychová zóna. Na pozemku v blízkosti verejnej komunikácii sa nachádza samostatná murovaná garáž, oddelená od cesty železnou bránou. Dvor nie je delený na záhradu a pestovateľskú časť, je obďlžníkového tvaru, spodná časť dvora je rovinatá a tá sa postupne stupňuje v strede pozemku majitelia vytvorili kaskády. Celý pozemok je zatrávnený, slnečný. Nehnuteľnosť je bez ťarchy.
Dispozícia miestností: Prízemie: Vstup do domu sa nachádza v zadnej časti budovy po schodoch, ktoré vedú z dvora. Po vstupe do budovy sa dostanete do predizby. Z nej vedú samostatné dvere do kúpeľne a kuchyne. Vstupné dvere do veľkej spoločenskej miestnosti sa nachádzajú v predsieni. Z spoločenskej miestnosti sa dostanete do samostatnej izby, ktorá sa nachádza v pravom krídle budovy a v ľavej sa nachádza jedna priechodná izba, z ktorej sa dostanete do menšej samostatnej izby. V predsieni sa nachádzajú schody, ktoré vedú do podpivničených priestorov a do strešných priestorov.Tieto podstrešné priestory sú vytvorené tak, aby sa dali vytvoriť podkrovné obytné plochy. V kúpeľni sa nachádza WC, sprchový kút .
Technický popis: Plocha 1100m2 , Podlaha: plávajúca, parkety, dlažba, betón. Steny: omietky. Obvodové múry sú z tehál, Okná: drevené (pôvodné). Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút. Ihlanová strecha. Strešná krytina: eternit. Kúrenie je plynovým kotlom - ústredné. Voda je dodávaná z verejnej sieti, kanalizácia je taktiež napojená na verejnú sieť. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné podpivničenie. Výhody: slnečný, pekný výhľad, tiché prostredie, škola, škôlka,nemocnica, zastávka autobusu, turistika, cykloturistika.
Technické údaje sú uvedené na základe informácii majiteľa nehnuteľnosti.
Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.
Výhody: Prevod nehnuteľnosti zabezpečuje a náklady spojené s prevodom hradí naša kancelária prostredníctvom zmluvného právnika. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti, ako aj HYPO-tekárny úver hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze.... Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky

Cena: 320 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice, 4 poschodie.

Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...

" magyar nyelven is beszélünk " ..-

Gabriel Nagy

Maklér

Gabriel Nagy


nagy@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii