Rodinný 2 izbový dom Felsőgagy

Predaj, Rodinný dom, Felsőgagy, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 605
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Felsőgagy
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 160 m2
Plocha pozemku: 2626 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Eurookná
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 22.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový, Felsőgagy- Maďarsko. Obec sa nachádza 17km od hraničného priechodu Buzica. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý vidiecky dom. Za budovou sa nachádza: technická miestnosť a hospodárská budova. Budova má novú strechu aj s krovom.V miestnostiach bola prevedená rekonštrucia elektrických rozvodov a nová omietka.Pozemok je v tvare obdlžníka, celý oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie. Nehnutelnosť je v nezáplavnom a nezosuvnom pásme. Voľná ihneď, predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 605
Plochy: Pozemok 2.626 m2, zastavaná plocha 160 m2, úžitková 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: nepálená tehla (vaľky). Podlaha: keramická, betonová . Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené EURO, dvere drevené EURO. Strecha je škridla. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia žumpa. Kúrenie ústredné na tuhé palivo. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: V rekonštrukcii.
Popis miestností: Prízemie: Dve izby s kúpeľkou a WC a kuchyňa. Za budovou sa nachádza: technická miestnosť a hospodárská budova. Budova má novú strechu aj s krovom.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lesík,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - nepálena tehla, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Centrálne kúrenie, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii