Rodinný 2 izbový dom v obci Fancsal

Predaj, Rodinný dom, Fancsal, Pôvodný stav


  • id: 613
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Fancsal
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 85 m2
Zastavaná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 4000 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 32.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový, Fancsal- Maďarsko. Rodinný dom je na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl, murivo z nepálenej a pálenej tehly 60 cm, strecha sedlová na drevenom krove, stropy drevené priznané, základy betónové. Ďalšie stavby na pozemku: letná kuchyňa,hospodárské budovy a stodola. Pozemok je tvaru obdlžníka, mierne svahovitý,čiastočne oplotený, drevená brána. Dvor pri dome je rovinatý, trávnatý a zadná časť je trávnatá s ovocnými stromami a menšim lesíkom s možnosťou ťažby pre vlastnú potrebu. Zadná časť pozemku sa dá využiť na stavbu ďalších rodinných domov Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Obec je umiestnená v tichom prostredí 5 km od budúcej dialnice z Košíc, najbližšie mesto Encs 7km vzdialené. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti, hneď voľná, bez ťarchy.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 613
Plochy: Pozemok 4000 m2, zastavaná plocha 100 m2, úžitková 85 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: nepálená a pálená tehla. Podlaha: betón,dlažba. Steny: omietky, stierky. Stropy priznané -drevené trámy a dosky. Okná: drevené pôvodné. Dvere: drevené pôvodné. Strecha je prikrytá pálenou škridlou. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie, plyn prípojka pred domom. Vykurovanie domu kachľami na tuhé palivo. Teplá voda ohrievaná elektrický bojler . Voľný ihneď.
Popis miestností: 2 izby,kuchyňa a kúpelka s WC Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Steny - nepálena tehla, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii