Rodinný 3 izbový dom v Bűttös

Predaj, Rodinný dom, Büttös, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 595
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Büttös
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 65 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 2826 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 41.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Bűttös. Obec leží 6 km od hraničného priechodu Buzica. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Pozemok je čiastočne oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Dom je v dobrom technickom stave. Vedľajšie stavby sú : garáž, hospodárská budova a pivnica. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia žumpa. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 595
Plochy: Pozemok 2826 m2, zastavaná plocha 80 m2 úžitková plocha 65 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kváder, tehla. Podlaha: betón, laminát, dlažba. Steny: omietky a drevo. Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: drevené . Dvere drevené. Strop: drevo, omietka. Strecha je Valbová prikrytá nepálenou škridlou a bitumenovými pásmi. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia žumpa.
Popis miestností: Prízemie :3 izby, kupelka s WC, chodba a kuchyňa. Prístavby:garáž,hospodárské budový a pivnica
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - valbová, Strešná krytina - azbestové šindle , Strešná kritina - bitúmenový pásy, Steny - pálena tehla, Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory, Kúrenie - Kotol na drevo,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii