Rodinný 3 izbový dom v Csobád

Predaj, Rodinný dom, Csobád, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 609
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Csobád
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 95 m2
Zastavaná plocha: 124 m2
Plocha pozemku: 2734 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 25.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, Csobád - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom. Podkrovie je využívané na povalu. Prístup na mierne svahovitý pozemok v tvare obdlžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný. Zadný dvor je trávnatý s ovocnými stromami a viničom. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Encs. Obec leží33km od hraničného priechodu Milhosť a 2km od dialnice Košice - Miskolc.Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 609
Plochy: Pozemok 2.734m2, zastavaná plocha 124 m2, úžitková 95 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy sú drevené. Podlaha: parkety a dlažba. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: Plastové. Dvere exteriérové: Dvojité drevené, interiérové dvere drevené. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - áno. Kanalizácia obecná. Kúrenie: plynové gamatky a krb. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav. Vedľa domu sa nachádza letná kuchyňa s terasou a technickými miestnosťami. Za domom sa nachádza hospodárská budova, stodola a udiareň.
Popis miestností: Prízemie: 3 izby, kuchyňa a kupelka s WC. Letná kuchyňa: 1 izba, kuchyňa a komora.

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zdravotné stredisko, Autobusová stanica, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Kaviareň,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - plynová gamatka,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii