Rodinný 3izbový dom Mád

Predaj, Rodinný dom, Mád, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 594
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Mád
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 84.000

Popis nehnuteľnosti:

.BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, v obci Mád. Obec leží 45km od hraničného priechodu Milhosť. Pozemok je rovinatý v tvare obdĺžníka, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Celý pozemok je oplotený. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý 1 podlažný rodinný dom, s možnosťou využitia povaly na podkrovie. Dom je vo veľmi dobrom technickom stave. Vedľajšie stavby sú: Prístrešok a pivnica.Extra vybavenie:solárný panel,kamerový systém a zavlažovací systém. Dom sa pedáva so zariadením. Inžinierské siete: voda obecná, kanalizácia obecná. Elektrická prípojka vzduchom 230 V. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Parkovanie možné vo dvore. Nehnuteľnosť je v nezáplavovej a nezosuvnej oblasti.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 594
Plochy: Pozemok 800 m2, zastavaná plocha 100 m2 úžitková plocha 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu:kameň. Podlaha: betón, laminát, dlažba. Steny: omietky . Vonkajšia omietka: Fasádna. Okná: plastové . Dvere drevené. Strop: betón, omietka. Strecha je Valbová prikrytá pálenou škridlou. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná.
Popis miestností: Prízemie :3 izby, kupelka s WC, chodba,kuchyňa a terasa. Prístavby: Prístrešok a pivnica
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom.Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov na právne služby, prepis nehnuteľnosti u autorizovaného právníka priamo napojeného na pozemkoý kataster, vkladu do katastra, tlmočenie, odovzdanie nehnuteľnosti - Preberací protokol a odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa. Samozrejmosťou je aj vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Vlastníme Certifikát z Cudzineckej polície na vybavovanie LAKCÍM KÁRTY.


Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka pošty, Kaviareň, Reštaurácia,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Voda - verejný vodovod, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii