Rodinný dom 5 izbový - Krasznokvajda, Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, KRASZNOKVAJDA, Pôvodný stav


  • id: 526
  • Ihneď voľný
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 5
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: KRASZNOKVAJDA
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 275 m2
Zastavaná plocha: 125 m2
Plocha pozemku: 3500 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Pôvodné
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Energetický certifikát: nemá
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 26.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 5 izbový, Krasznokvajda - Maďarsko. Dom je v pôvodnom stave, postavený v roku 1992. Pozemok je rovinatý v tvaru obdlžníka, čiastočne oplotený bez vstupnej brány, vstup z asfaltovej cesty. Pozemok je rozdelený na dvor a záhradu s ovocným sadom. Lokalita: Obec je umiestnená v tichom prostredí 12 km od štátnej hranice, najbližšie mestá Košice a Encs. Počet obyvateľov 450, okolie ponúka možnosť turistiky, cykloturistiky, nákup ovocia v okolitých sadoch. Nehnuteľnosť je v nezáplavovom pásme, ihneď voľná, bez ťarchy.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 526
Plochy: Pozemok 3500 m2, zastavaná plocha 125 m2, úžitková 275 m2.
Technický popis: Konštrukcia objektu: kváder. Podlaha: plávajúca laminát, keramická dlažba, betón. Dvere: drevené pôvodné. Okná drevené dvojité pôvodné. Stropy betónové monolit s omietnutými podhľadmi. Strecha je valbová, krytina škridla na drevenom krove. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie, plynová prípojka na pozemku. Vykurovanie domu je tuhým palivom. Teplá voda ohrievaná elektrickým bojlerom. Stav objektu: Pôvodný stav. Možnosť pripojenia internetu, wifi a televízie.
Popis miestností: 5 izbový rodinný dom sa skladá z podpivničenej časti,kde sa nachádzajú skladové priestory a technická miestnosť. Schodmi sa dostaneme na malú terasu, kde je hlavný vstup do domu. Hlavným vstupom sa dostaneme do predsiene.Na prízemí sa nachádzajú 3 izby a kuchyňa s potravinárskou komorou. Z kuchyne je vstup na terasu. Z predsiene sa po schodoch dostaneme na poschodie , kde sa nachádzajú ďalšie dve izby.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zástavka autobusu, Kostol, Pobočka pošty, Športové stredisko,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základová doska, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - valbová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Podlaha - betónová, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - omietka, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie drevom, Kúrenie - Kotol na drevo,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000