Rodinný dom 2 izb., Kéked - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, keked, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 415
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: keked
Ulica: Tichá 7
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 66 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 370 m2
Pivnica: Nie
Okná: Eurookná
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 49.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom, Kéked - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, bez podpivničenia, postavený v roku 2002. Dom je v stave po čiastočnej rekonštrukcii. Podkrovie je pripravené na rekonštrukciu a prípravu dvoch izieb. Všetky siete sú vyvedené. Samostatná drevená stavba za domom slúži ako technická miestnosť na ukladanie palivového dreva, záhradného nábytku a náradia. Záhrada je zatrávnená. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Košice. V obci žije 300 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí v mierne svahovitom členitom teréne v Slanských horách, v blízkosti štátnej hranice prechod Abaujvár - Kechnec, alebo Ždaňa.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 415
Plochy: Pozemok 370 m2, zastavaná plocha 80 m2, úžitková 66 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnica porotherm. Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúce podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná: drevené EURO s izolačným dvojsklom. Dvere exteriérové drevené EURO, interiérové dvere drevené EURO s presklením, v kovových zárubňach. Strecha je typu sedlová, prykritá pálenou škridlou. Komíny murované, 2 ks. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície, alebo potrebnej rekonštrukcie. Povala je pripravená na zateplenie, s vyvedenými sieťami voda, kanalizácia, elektrina. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba je vybavená jedálenským stolom a delí jednotlivé miestnosti, kuchyňa, obývačka, spálňa, kúpeľňa. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, plynovým sporákom na PB, jedálenským stolom, s výhľadom do záhrady. Kúpelňa je vybavená : umývadlo, rohová vana so sprchou, WC, elektrický bojler.
Priestor pod strechou nie je zateplený, využívaný ako povala., pripravený na 2 podkrovné izby.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Prípojka internetu, Vaňa, Kuchynská linka, Sporák, Chladnička, Pračka, Špajza,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - kazetový, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - propánbután fľaša, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - Kachľová pec, Vykurovanie - Elektrický bojler,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii