Rodinný dom 2 izbový Gőnc - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Gőnc, Nová rekonštrukcia


  • id: 616
  • Rezervované
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Mesto/obec: Gőnc
Ulica: Csendes
Rok výstavby: 2000
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 130 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: Nie
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: verejné parkovanie

Cena : 53.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 - izbový Rodinný dom v obci Gőncz - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, bez podpivničenia, postavený v roku 2000. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcii interiéru v roku 2020, pripravený na okamžité bývanie. Podkrovie je pripravené na vytvorenie obytného priestoru s predprípravou voda, kanal, elektro. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný a dvor zadný, veľká zatrávnená záhrada vysadená ovocnými drevinami.. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 2500 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí. Obec je vzdialená 8 km od štátnej hranice, s priamym výjazdom Tornyosnémeti na diaľnicu do Košíc. Turistika: rybolov, plaváreň, cykloturistika, obchody, zber húb. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do dvoch týždňov. Predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 616
Plochy: Pozemok 1400 m2, úžitková plocha 180 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy sú betónové. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá azbestovým šindlom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn v dome. Kanalizácia obecná. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody plynovým kotlom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Príp. dokončiť zateplenie stien exteriéru a realizovať podkrovie. Nehnuteľnosť je vybavená kamerovým systémom, poplašným zariadením a internetom.
Popis miestností: Suterén : vyvýšený a yžívaný ako obytná plocha s vstupom do chodby, predsiene, priestrannou obývačkou s terasou, spálňa, kuchyňa s jedálenským stolom, Kúpelňa a samostatné WC, schodište drevené do podkrovia.
Podkrovie : využívané na povalu, vhodné na vytvorenie ďalšieho obytného priestoru.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Továbi információt, mint a személyes megtekintetést kérem beszélye meg ezen a telefonszámon, beszlünk magyarúl is: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Prípojka internetu, Kuchynská linka, Sporák, Rúra, Chladnička, Práčka, Alarm, Kamerový systém, Sanitary facilities WC, 1x Terasa,

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zdravotné stredisko, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Trhovisko, Lekáreň, Pobočka banky, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Plaváreň,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základové pásy, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - pálena tehla, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - Kazetový, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Prípojka kanalizácie, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Prípojka internetu, Vykurovanie plynom, Panelové radiátory,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii