Rodinný dom 2 izbový, Gibárt - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Gibárt, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 512
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Gibárt
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 1800 m2
Balkón/Loggia: []
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Nie
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 27.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 2 izbový v obci Gibárd- Maďarsko. Rodinný dom je na pozemku ako hlavná stavba, vidiecky štýl, murivo z kameňa 40 cm, strecha sedlová na drevenom krove, stropy drevené omietnuté, zateplené, základy betónové. Celková rekonštrukcia interiéru prebehla pred 2 rokmi. Exteriér je v pôvodnom stave s perlitovou omietkou. Ďalšie stavby na pozemku: Garáž murovaná ako prístavba, vrtaná studňa. Pozemok je tvaru obdlžníka, oplotený, kovová brána s posuvnou bránou a oplotenie medzi dvorom a záhradou , záhrada zatrávnená s ovocným sadom, oplotená pozink. pletivom. Dvor pri dome je rovinatý, zatrávnený s okrasnou kvetinovou záhradou. Prístup na pozemok je z asfaltovej komunikácie. Zadná časť záhrady končí poľnou cestou. Obec je umiestnená v tichom prostredí 5 km od dialnice, najbližšie mesto v Maďarsku Encs. Nehnuteľnosť je v nezáplavovom a nezosuvovom pásme, voľná po dohode, bez ťarchy, predáva sa s čiastočným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 512
Plochy: Pozemok 1800 m2, zastavaná plocha 215 m2, úžitková 180 m2 + garáž.
Technický popis: Konštrukcia objektu: Murivo kváder - kameň. Strecha je prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove, drevený krov bol realizovaný ako nový v priebehu rekonštrukcie. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu s výlezom z interiéru. Podlaha: laminátová plávajúca, dlažba. Steny: exteriér perlitové omietky, interiér stierky. Stropy omietnuté - drevené trámy a dosky, zateplené a znížené sadrokartónom. Okná: Plastové s izolačným dvojsklom. Dvere: vchodové plastové s izolačným dvojsklom, zárubne drevené s dreveným obložením. Na pozemku a v dome je Obecný vodovod. Elektrická prípojka vedená vzduchom. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Plyn zemný na pozemku, v dome nie. Vykurovanie domu kozubom, alebo teplovodným hadom inštalovaným do kozubových kachlí na tuhé palivo a vyvedeným v každej izbe do panelových radiátorov. Teplá voda ohrievaná elektrickým ohrievačom vedená do kúpelne a kuchyne. Stav objektu: celková rekonštrukcia v roku 2016 - 2018, bez ďalších investícií. Vo výbave je klimatizácia, internet a wifi. Drevo palivové je možnosť bjednať v obci. Nehnuteľnosť má okná smerované na juh, orientácia východ-západ. Uvolnenie po dohode, možné aj ihneď, predáva sa s čiastočným zariadením.
Popis miestností: Vstup do domu je z dvora schodíkmi do chodby. Izby sú priechodné ale delené dverami, Kuchyňa a jedálenská časť je vyrobená na zákazku a je priestranná samostatná, vybavená elektrospotrebičmi, Kúpeľňa so zabudovanou vaňou, umývadlom, práčkou a WC. Garáž je murovaná z kvárov s drevenými dverami, ako prístavba za domom.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovladate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi.
Viac informácií obdržíte v našej kancelárii, termín stretnutia a obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Prípojka internetu, Vaňa, Sporák, Chladnička, Práčka, Špajza, Sklad,

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Parkovisko,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Typ konštrukcie - kváder, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - sadrový, Strop - omietka, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Prípojka internetu, Vykurovanie drevom, Panelové radiátory, Vykurovanie - Kachľová pec, Heating - Electric hot water preparation,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii