Rodinný dom 4 izbový, Hidasnemeti (Kechnec), Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Hidasnémeti, Pôvodný stav


  • id: 393
  • Rezervované
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Hidasnémeti
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 2200 m2
Balkón/Loggia: []
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 46.200

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, v obci Hidasnémeti - Maďarsko. Na pozemku sa nachádzajú Dva- dvojizbové nehnuteľnosti. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, čiastočne podpivničený, s možnosťou vytvoriť obytné podkrovie, postavený v roku 1970. Dom je v pôvodnom stave, ihneď obývateľný. Na vyvýšené prízemie sa dostaneme malým exterierovým schodiskom s prístreškom a chodbou samostatne do 3 izieb, kuchyne, kúpeľne a komory. K domu patrí ďalšia obytná nehnuteľnosť s dvoma izbami. Ďalšie stavby sú umiestnené za domom: kopaná studňa, podzemná pivnica so vstupom z dvora, dreváreň, garáž s vjazdom z dvora v zadnej časti domu a technická miestnosť na ukladanie záhradného nábytku a náradia. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn v dome. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je malou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu, autom vchodom veľkou bránou do dvora. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 15 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre 2 vozidlá. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď obývateľná. Obec ( 1100 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v rovinatom teréne, neďaleko diaľnice a hranice. Vzdialená 3 km od hranice a obce Kechnec, po diaľnici ste v Košiciach za 10 min. Autobusová doprava Hidasnémeti - Košice každú hodinu, vlak 2 x denne.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 393
Plochy: Pozemok 2200 m2, zastavaná plocha 250 m2,
Technický popis: Konštrukcia objektu: ručne opracované tvárnice z kameňa, priečky tehla. Podlaha: parkety a dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: drevené s vonkajšími roletami. Dvere exteriérové drevené, interiér ráta s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridlou, na drevenom krove. Druhá obytná budova: strecha sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú pôvodné, ale vhodné na užívanie. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je plynovými gamatkami. Ohrev teplej vody elektrickým ohrievačom. V dome sú osadené 2 komíny, jeden je napojený na piecku- kachle a druhý s možnosťou inštalácie kozubovej piecky. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav.
Popis miestností: Hlavná nehnuteľnosť- prízemie: Vstup je terasou a prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba s možnosťou zabudovania šatníka umožňuje samostatný vstup do dvoch miestností s oknami na ulicu, vstup do kuchyne, s dostatočným priestorom pre jedálenský stôl s výhľadom do záhrady. Ďalšia chodba umožňuje vstup do samostatnej kúpeľne a WC. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. Po zateplení je možné vytvoriť veľké obytné podkrovie.V zadnej časti domu je hospodárska budova, technické miestnosti, miestnosť a garáž, pivnica, prístrešok.
Vedľajšia nehnuteľnosť -prízemie. Vstup priamo z exteriéru do chodby a samostatne do dvoch izieb. Táto budova nedisponuje kuchyňou a kúpeľňou. Strecha prikrytá pálenou škridľou na drevenom krove, strop drevený. Priestor pod strechou je využívaný na povalu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Vaňa, Sporák, Špajza, Pivnica, Sklad,

Občianská vybavenosť

Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Pobočka banky, Bankomat, Pobočka pošty, Parkovisko, Kaviareň, Rýchle občerstvenie, Park, Lesík,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - kameň, Steny - kváder, Podlaha - drevená, Podlaha - linoleum, Strop - drevený, Strop - omietka, Drevené okná jednosklo, Vstupné dvere - drevo, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V, Vykurovanie - plynová gamatka, Vykurovanie - Elektrický bojler,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii