Rodinný dom 3 izbový , Maďarsko (2 km od Milhosť )

Predaj, Rodinný dom, Abaujvár, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 665
  • Ihneď voľný
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Abaujvár
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 60 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Balkón/Loggia:
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 125.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 4 km od hraničného prechodu Milhosť. Hlavnú stavbu tvorí 1 podlažný rodinný dom, postavený v roku 1980. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcii v roku 2020. Na pozemku sa nachádzajú ďalšie technické objekty, altánok, kamenná pivnica, záhradný domček. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 220 obyvateľov. Obec je vzdialená 20 km od Košíc, situovaná v tichom prostredí, v členitom teréne. . Turistika: rybolov, cykloturistika. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná ihneď. Predáva sa s kompletným zariadením.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 665
Plochy: Pozemok 800 m2, úžitková plocha 60 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy sú drevené. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky, stierky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: 1 x plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná. Kúrenie je podlahové elektrické. Súčasťou nehnuteľnosti sú fotovoltaické články. Alternatívne kúrenie kozubom na pevné palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je vybavená bezepčnostným zariadením.
Popis miestností: Prízemie : využívaný ako obytná plocha s veľkou priestrannou kuchyňou, vybavenou jedálenským stolom, sedacou súpravou, kuchynskou linkou s elektrospotrebičmi, kozubom. Dve izby sú vybavené vstavanými skriňami. Kúpeľňa je vybavená sprchovacím kútom, umývadlom a wc.
Podkrovie : využívané na povalu, vhodné na vytvorenie ďalšieho obytného priestoru.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

So zariadením, Vstavané spotrebiče v kuchyni, Sprchový kút, Kuchynská linka, Pivnica, Krb//ohnisko, Alarm, Solárne kolektory,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Základové pásy, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Vykurovanie eletrické, Heating - Electric hot water preparation,

Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.

Maklér

Ing. Lucia Iľaščíková, PhD.

+918166515

ilascikova@broker-real.sk

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

RD 3 izbovy Abaujvar
  • Ihneď voľný

RD 3 izbovy Abaujvar

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 4 km od hr...

140.000