Rodinný dom 3 izb. bungalov, Bara pri Trebišove po precíznej rekonštrukcii,

predaj, Rodinný dom, Bara, Nová rekonštrukcia


  • id: 76
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Nová rekonštrukcia
Mesto/obec: Bara
Ulica: Hlavná 2
Úžitková plocha: 79 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 1270 m2

Cena: 73 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 3 izbový, precízne zrekonštruovaný RODINNÝ DOM v obci Bara. Jednopodlažný dom postavený v roku 1987 ako hlavná stavba na pozemku má tvar obdlžnika a je umiestnený v prednej časti pozemku. Dom je postavený na vyvýšenom podlaží zo škváro- betonových tvárnic s exteriérovou a interiérovou termo- izoláciou stien, stropov a priestoru pod strechou. Za domom je priestranná terasa s vonkajším osvetlením a priestorom pre uloženie štiepaného dreva do interiérovej piecky. Podlaha terasy je zo zatrávňovacích profilov vysypaná makadamom. V zadnej časti pozemku je kopaná studňa, ovocný sad a veľká záhrada. Jednotlivé miestnosti sú vykurované panelovými radiátormi. Brány a plot pred pozemok je murovaných tvárnic, v zadnej časti pletivo. Priestor pri dome je zatrávnený,s možnosťou zabudovania zatrávňovacích dielcov, parkovanie ďalších 4 vozidiel. Vstup na pozemok je z asfaltovej cesty. Orientácia pozemku: Východ - západ, slnečný a teplý. Okolie je tiché s príjemnými susedmi. Nehnuteľnosť je voľná do 1 mesiaca, možnosť odkúpenia so zariadením po dohode s vlastníkom. Na nehnuteľnosti je ťarcha - hypotéka s možnosťou pokračovania, alebo vysporiada realitná kancelária.
Dispozícia miestností:
Hlavný vstup do domu je z dvora na vyvýšené podlažie do chodby.
1. nadzemné podlažie( prízemie): dom má dva vstupy, z dvora a zo zadnej terasy. Kuchyňa s kuchynskou linkou s vstavanými elektrospotrebičmi a jedálenským kútom, oknami orientovanými do záhrady a samostatnými dverami na terasu. Ďalej v pravej časti je spálňa s oknom na ulicu. Vedľa spálne je kúpeľňa s obdlžnikovou vaňou, umývadlom. WC je samostatné. V ľavej časti je vstup z chodby do veľkej obývačky.
Poschodie: tvorí zateplený strop a krov, priestor vhodný na uskladnenie.
Príslušenstvo: Obecný vodovod na pozemku a v dome, kopaná studňa s pitnou vodou, elektrická prípojka 230V / 400V vzduchom na pozemku a v dome, plynová prípojka nie je, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, priestranný dvor s parkovaním.
Technický popis: Podlahová plocha domu: 79 m2, zastavaná 110 m2, pozemku 1270 m2. Konštrukcia objektov: Škváro- betónová tvárnica, kváder. Nosné murivo: hr. 40 cm. Základy betónované, betónové s hydroizoláciou. Sedlová strecha s miernym sklonom a zateplenou povalou. Krov drevený zateplený termo izoláciou. Strešná krytina: Lakoplastovaný plech. Komín: murovaný 1x v dome. Stropy: betónové, znížené, zateplené s povrchovou úpravou dekoratívny sadrokartón. Osvetlenie: v celom dome stropné bodové svietidlá a lustre s úspornými žiarovkami, Podlaha: drevená plávajúca podlaha, dlažba. Steny: zateplené intriérovou vatou a sčasti sadrokartónom. Okná: plastové. Dvere: exteriér plastové, interiér drevené s presklením. Vybavenie kúpeľne na prízemí: obdlžniková vaňa umývadlo, WC samostatné. Technická miestnosť na prízemí: bojler na TUV, čerpadlo na vodu, police na čistiace prostriedky a drobné náradie, všetko umiestnené v interiéri. Kúrenie elektrické podlahové v celom dome, s možnosťou prikurovania kozubovou pieckou. Všetky údaje, parametre a foto dokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka. V prípade ďalších informácií ohľadom tejto nehnuteľnosti Vám ochotne zodpovieme v našej kancelárii na adrese:Murgašova 3 , Košice - centrum.
Výhody: Občianske vybavenie: Obecný úrad, obchod so zmiešaným tovarom, predajňa potravinárskeho tovaru, futbalové ihrisko, verejný vodovod, rozvodná sieť plynu, komunálny odpad, materská škola, tiché prostredie, pekný výhľad. Možnosť využiť kúpalisko na Slovensku : Veľaty. V Maďarsku: Sárospatak. Vyvýšená poloha pozemku zabezpečuje pekný výhľad. Prevod nehnuteľnosti zabezpečuje naša kancelária prostredníctvom zmluvného právnika.
Lokalita: Počet obyvateľov: 336. Dostupnosť : Trebišov 30 min/30 km. Košice 65 km/ 1 hod. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo frekventovanej časti. Predajňa potravinárskeho tovaru, Futbalové ihrisko, Verejný vodovod, Rozvodná sieť plynu, Komunálny odpad, Využívaný komunálny odpad, Zneškodňovaný komunálny odpad, Materská škola

Cena : 73 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d.15
Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke. Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás.

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...
" magyar nyelven is beszélünk " ..-

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii