Rodinný dom 3 izbový - Tornyosnémeti

Predaj, Rodinný dom, Smer Kechnec - Maďarsko, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 478
  • TOP ponuka
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Smer Kechnec - Maďarsko
Ulica: Fó utca 454
Rok výstavby: 1970
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 100 m2
Zastavaná plocha: 400 m2
Plocha pozemku: 2800 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Pivnica: ÁNO
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 57.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, 4 km za hranicou SK - Maďarsko smer Kechnec. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, podpivničený, postavený v roku 1960. Dom je v stave po čiastočnej rekonštrukcii v roku 2010. Podkrovie je využívané na povalu. Pístavba za domom slúži ako garáž, technická miestnosť na ukladanie palivového dreva, záhradného nábytku a náradia, dielne. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok o ploche 2800 m2 je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná, s možnosťou odkúpiť zariadenie. Najbližšie mesto Encs v Maďarsku a Košice na Sovensku. Obec je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne v blízkosti diaľnice Košice- Miškolc. Výhodou je autobusové spojenie EUROBUS priamo zo stanice Košice, možnosť zamestnania v priemyselnom parku Kechnec.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 478
Plochy: Pozemok 2800 m2, zastavaná plocha 400 m2, úžitková 100 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnica kamenná a tehla, nadzemné podlažie kameň. Stropy sú betónové, posledný strop na povale je: drevené trámy s omietnutým podhľadom. Podlaha: parkety, plávajúce podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná exterér: plastové s vonkajšími roletami a izolačným dvojsklom. Dvere exteriérové drevené, interiérové dvere drevené s presklením, v drevených zárubňach. Strecha je typu sedlová, prikrytá protipožiarnym azbestovým šindľom, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - v dome. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je ústredné, plynovým kotlom alebo liatinovým kotlom na drevo, panelovými vykurovacími telesami, rozvody sú vedené na stenách. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody plynovým kotlom. V dome sú osadené štyri murované komíny s jedným prieduchom. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave hneď obývateľný bez ďalšej investície, alebo potrebnej rekonštrukcie. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Prízemie je vyvýšené: tvorí terasa, predsieň a hala deliaca dom na ľavú stranu : hosťovská miestnosť ( 15 m2), kuchyňa s kuchynskou linkou a plynovým sporákom, pravú stranu kde je kúpelňa so sprchovacím kútom, WC a umývadlom, druhá miestnosť (25 m2) vhodná na obývaciu izbu, tretia izba ( 20 m2) vhodná na spálňu, hala ( 15 m2) deliaca vstupy do miestností vybavená kozubovými kachľami. Dom je vybavený dvoma pivnicami, jedna na uskladnenie zeleniny, ovocia a vína, druhá je technická s liatinovým kotlom na pevné palivo a skladom na drevo.
Podlažie: Vstup je schodiskom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba na poschodí je vybavená radiátorom, umožňuje vstup do jednej miestnosti. Hala delí jednotlivé miestnosti - kuchyňa( 5 m2), obývačka( 25 m2), spálňa (15 m2), detská izba (15 m2)a kúpeľňa ( 6 m2). Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou, plynovým sporákom na PB, elektrospotrebičmi, jedálenským stolom umiestneným v hale. Vchod do jednotlivých miestností je samostatne z chodby. Kúpelňa je vybavená : umývadlo, sprchovací kút, WC, plynový nástenný kotol na kúrenie a ohrev teplej vody.
Priestor pod strechou nie je zateplený, využívaný ako povala..
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 908 326 916
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Vybavenie nehnuteľnosti

Bez zariadenia, Sprchový kút, Kuchynská linka, Chladnička, Práčka, Špajza, Pivnica, Steny - omietka, 1x Terasa,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strecha - stanová, Strešná kritina - pálena škridla, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - pálena tehla, Steny - kameň, Podlaha - laminátová, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Strop - kazetový, Plastové okná dvojsklo, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, 400V,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000