Rodinný dom 3 izb., Vilmány - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Vilmany, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 432
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Vilmany
Úžitková plocha: 80 m2
Zastavaná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 1700 m2
Balkón/Loggia:

Cena : 38.700

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom, Vilmány - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, bez podpivničenia, postavený v roku 1985. Dom je v stave po čiastočnej rekonštrukcii, prevedená termizolácia stien s omietkou. Podkrovie je využívané na povalu. Tehlová prístavba za domom slúži ako garáž a technická miestnosť na ukladanie palivového dreva, záhradného nábytku a náradia. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 15 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná., s možnosťou odkúpiť zariadenie. Najbližšie mesto Encs. V obci žije 300 obyvateľov, je situovaná v tichom prostredí na rovinatom teréne, od diaľnice vzdialená 4 km.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 432
Plochy: Pozemok 1700 m2, zastavaná plocha 150 m2, úžitková 80 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tvárnica kváder -siporex. Stropy sú drevené. Podlaha: plávajúce podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka - sterka a polystyrenová termoizolácia . Okná: drevené dvojité s vonkajšími roletami. Dvere exteriérové vchodové plastové, interiérové dvere drevené s presklením, v drevených zárubňach. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - áno. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie je ústredné plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami v každej obytnej izbe, rozvody sú vedené na stenách. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. V dome sú osadené tri murované komíny. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku, záhrada je mierne svahovitá. Bez ťarchy, voľná po dohode, spravidla do troch týždňov.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám na terasu. Chodba je vybavená šatníkom a delí jednotlivé miestnosti : kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba kúpeľňa. Kuchyňa( 25 m2) je vybavená kuchynskou linkou elektrospotrebičmi, a plynovým sporákom, jedálenským stolom, s vstupom na terasu a výhľadom do záhrady. Vchod do izieb je samostatný z chodby. Kúpelňa (10 m2) je vybavená : umývadlo, rohová vana so sprchou, WC, elektrický bojler, obklady a dlažby. Obývačka ( 17 m2), podlahy parkety. Spálňa ( 17 m2), podlahy plavajúca laminátová. Detská izba ( 12 m2) podlahy plávajúca laminátová.
Priestor pod strechou nie je zateplený, využívaný ako povala..
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Szalonna - Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v Maďarsku - Szalonna. Obec je vzdialen...

27.000

Rodinný dom Bódvaszilas
  • Ihneď voľný

Rodinný dom Bódvaszilas

BROKER-REAL ... realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3izbový rodinný v Maďarsku - Bódvaszilas. Obec je vzdial...

26.000