Rodinný dom 3 - izbový Abaujvár

Predaj, Rodinný dom, Abaujvár, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 669
  • TOP ponuka
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Abaujvár
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 140 m2
Plocha pozemku: 1000 m2
Balkón/Loggia: Terasa
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: Áno
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 129.500

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 4 km od hraničného prechodu Milhosť. Hlavnú stavbu tvorí 2 podlažný rodinný dom, postavený v roku 2006. Dom je v stave po celkovej rekonštrukcii v roku 2021, tesne pred dokončením. Súčasťou domu je terasa s murovaným krbom. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdĺžnika je kovovou bránou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu. Pozemok je oplotený, delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a zatrávnená záhrada. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Lokalita: V obci žije 220 obyvateľov. Obec je vzdialená 20 km od Košíc, situovaná v tichom prostredí, v členitom teréne.. Turistika: rybolov, cykloturistika. Nehnuteľnosť je umiestnená v nezáplavovom pásme na rovinatom pozemku. Bez ťarchy, voľná ihneď. Predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 669
Plochy: Pozemok 1000 m2, úžitková plocha 140 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Stropy drevené, zateplené, izolované. Vonkajšie múry termo a hydroizolácia. Podlaha: dlažby, plávajúca podlaha. Steny: omietky, stierky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: plastové. Dvere exteriérové vchodové: 1 x plastové, interiérové dvere drevené. Strecha je typu sedlová, prikrytá škridplechom na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Kanalizácia obecná. Kúrenie elektrické podlahové. Súčasťou nehnuteľnosti sú fotovoltaické články na výrobu elektrickej energie, mesačné náklady by nemali presiahnuť sumu 50 €. Alternatívne kúrenie kozubom na pevné palivo. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. Celkový stav nehnuteľnosti: dobrý technický stav, v stave bez ďalšej investície. Nehnuteľnosť je vybavená bezpečnostným zariadením.
Popis miestností: Prízemie : využívaný ako obytná plocha s dvoma samostatnými izbami, kuchyňou s kozubom. Kúpeľňa je vybavená sprchovým kútom a umývadlom, samostatné WC. Dom sa predáva bez zariadenia.
Podkrovie : pripravené na vytvorenie dvoch izieb, samostatné WC s umývadlom
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa poplatky: kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie obdržíte v našej kancelárii, termín osobného stretnutia alebo obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654.
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - sedlová, Podlaha - laminátová, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Plastové okná dvojsklo, Vstupné dvere - plastové, Inžinierské siete - Áno, Voda - verejný vodovod, Kanalizácia - verejná, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie eletrické,

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

RD Szőlősardó- Maďarsko
  • Ihneď voľný

RD Szőlősardó- Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v Maďarsku,30 km od št.

28.000

Rodinný dom Maďarsko
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita

Rodinný dom Maďarsko

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový Rodinný dom v Maďarsku, 1 km od št.

44.900