Rodinný dom 3 izbový, Fony - Maďarsko

Predaj, Chata a chalupa, Fony, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 425
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Chata a chalupa
Počet izieb: 2
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Fony
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 95 m2
Zastavaná plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 4000 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Iné
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 46.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbovú chalupu, Fony - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí 1- podlažná chalupa bez podpivničenia. Podkrovie sa v súčasnoti využíva ako povala s možnosťou vytvorenia obytného podkrovia. Rozsiahla záhrada, ktorá je predelená potokom je vhodná na vytvorenie rybníka. Prístup na oplotený pozemok je bránou z asfaltovej komunikácie z prednej a zadnej časti pozemku. Parkovanie možné na dvore pre viac vozidiel. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Najbližšie mesto Encs. Obec Fony (300 obyvateľov) je situovaná v tichom, rovinatom prostredí Slanských hôr, vzdialená od diaľnice z mesta Košice 10 km.
HOBBY: poľovačka, huby, cykloturistika, tichá oblasť s čistým vzduchom, vhodná na prechádzky.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk : ID- 425
Plochy: Pozemok 4000 m2, zastavaná plocha 110 m2, úžitková 95 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: kameň. Stropy: drevené. Podlaha: drevené podlahy, dlažby. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: perlitová fasádna omietka. Okná: drevené. Dvere exteriérové drevené, interiérové dvere drevené s presklením, v drevených zárubňach. Strecha je typu stanová, prikrytá pálenou škridľou, na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom. Plynová prípojka na zemný plyn - nie. Sporák v kuchyni je na PB. Kanalizácia vedená do žumpy. Kúrenie tuhým palivom osobitne v každej izbe zvlášť, starodávne kachle a krby. Voda je z obecného vodovodu, ohrev teplej vody elektrickým bojlerom. V dome sú osadené komíny ku každej vykurovacej jednotke. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav. Nehnuteľnosť je umiestnená v tichej ulici, v nezáplavovom pásme, bez ťarchy.
Popis miestností: Vyvýšené prízemie: Vstup schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Z malej chodbičky je vstup priamo do kuchyne a delí jednotlivé miestnosti: spálňa, obývačka, kúpeľňa. Z kuchyne je výhľad do záhrady. Vchod do spálne je z kuchyne.
Priestor pod strechou nie je zateplený, v súčasnosit používaný ako povala.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného autorizovaného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - kameň, Strecha - sedlová, Strešná kritina - pálena škridla, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Strop - drevený, Drevené okná dvojsklo, Prípojka vody, Voda - verejný vodovod, Voda - studňa , Kanalizácia - žumpa, Prípojka elektriky, Prípojka elektriky vzduchom, 240V, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - Kachľová pec,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti