Rodinný dom 3 izbový - Ináncs, Ma´darsko

Predaj, Vidiecky dom, Ináncs, Pôvodný stav


  • id: 522
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Vidiecky dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Pôvodný stav
Mesto/obec: Ináncs
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 120 m2
Zastavaná plocha: 175 m2
Plocha pozemku: 1976 m2
Balkón/Loggia:
Okná: Plastové
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena : 28.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj Rodinný dom 3 izbový, Ináncs- Maďarsko. Obec sa nachádza 28 km od hraníc v blízkosti novej budovanej dialnice. Hlavnú stavbu tvorí zachovalý vidiecky dom z tehál. Pozemok je v tvare obdlžníka, celý oplotený, prístup na pozemok z asfaltovej komunikácie pozemok sa skladá: predná kvetinová záhradka, dvor a záhrada s ovocným sadom.. Voľný ihneď, predáva sa bez zariadenia. Bez ťarhy.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID 522
Plochy: Pozemok 1976 m2, zastavaná plocha 175 m2, úžitková 120 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla. Podlaha: dlažba , PVC. Steny: omietky. Vonkajšia omietka: fasádna omietka. Okná: drevené (nové) a plastové. Strecha je škridla. Priestor pod strechou je v súčastnosti využívaný na povalu. Na pozemku a v dome je obecný vodovod, elektrická prípojka vedená vzduchom, plynová prípojka na zemný plyn vo dvore, obecná verejná kanalizácia. Na pozemku je kopaná studňa s pitmou vodou Kúrenie pecou na tuhé palivo a plynovými gamatkami. Ohrev teplej vody: elektrický bojler v kúpelni. Stav objektu: Zachovalá nehnuteľnosť vhodná na bývanie. Voľná po dohode, predáva sa bez zariadenia.
Popis miestností: Vstupnými dverami sa dostaneme do prvej izby z ktorej sa potom dostaneme do ďalších dvoch izieb a kuchyne. Z kuchyne,ktorá má vlastný vstup sa dostaneme do kúpelne a WC. Za domom sa nachádza veľká komora a garáž. Na pozemku sa nachádzajú aj hospodárske miestnosti.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Občianská vybavenosť

Detská škôlka, Základná škola, Zástavka autobusu, Kostol, Potraviny, Lekáreň, Bankomat, Pobočka pošty, Reštaurácia,

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - valbová, Strešná kritina - pálena škridla, Steny - pálena tehla, Podlaha - betónová, Strop - drevený, Strop - omietka, Nové drevené okná, Drevené okná dvojsklo, Vstupné dvere - drevo, Inžinierské siete - Áno, Prípojka vody, Kanalizácia - verejná, Prípojka plynu - plynovod, Prípojka elektriky vzduchom, Vykurovanie plynom, Vykurovanie drevom, Vykurovanie - plynová gamatka,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii

Rodinný dom v obci Fony
  • Ihneď voľný
  • Dobrá lokalita

Rodinný dom v obci Fony

ROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v obci Fony - M...

47.000