Rodinný dom 3 izbový, Maďarsko - Gőnc

Predaj, Rodinný dom, Gőnc, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 565
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Gőnc
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1400 m2
Balkón/Loggia:

Cena : 47.900

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 - izbový vidiecky rodinný dom v obci 10 km od štátnej hranice SK - HU. Rodinný dom postavený v roku 1940, má tvar obdlžníka s pristavaním ďalších priestorov -garáž,, dielňa, pivnica, veľký senník.. Dom postavený z kameňa má vchod z dvora a je umiestnený v prednej časti pozemku, v strednej časti sú hospodárske budovy. V zadnej časti obdlžnikového pozemku je mierne svahovitá záhrada s možnosťou pestovania zeleniny a ovocných stromov a veľkou kamennou pivnicou. Nehnuteľnosť je umiestnená do tichej oblasti pod Slanskými horami. Dom je po celkovej rekonštrukcii interiéru, vhodný na celoročné bývanie, predáva sa bez zariadenia.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 565
Plocha zastavaná 180m2, pozemku 1400 m2.
Technický popis: . Podlaha: dlažba, parkety. Steny: omietky. Okná: drevené a plastové, dvere drevené. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, umývadlo. WC samostatné. Stav objektu: Strecha po rekoštrukcii. Konštrukcia objektu: kamenná. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla, na drevenom krove. Podpivničenie je čiastočne pod domom a samostatná klenbová pivnica na záhrade. Voda verejná, plynová prípojka -zemný plyn na pozemku a v dome, verejná kanalizácia na pozemku a v dome, kúrenie gamatkami na plyn, keramická pec a kachlové pece.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti zahŕňa: rezervácia nehnuteľnosti, kúpna zmluva a overenie, tlmočenie pred právnikom a úradmi, zavkladovanie nehnuteľnosti, účasť na odovzdaní a prepise energií u dodávateľov.
Ďalšie informácie a termín obhliadky, spôsob a podmienky vybavenia najvýhodnejšieho HYPO úveru si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Bc. Adriana Kulcsárová

Maklér

Bc. Adriana Kulcsárová

+421917484501

mail@broker-real.sk


Zobraziť profil
infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii