Rodinný dom 3 izbový, Rakaca-Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Rakaca, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 131
  • Dobrá lokalita
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 3
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Rakaca
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 66 m2
Zastavaná plocha: 76 m2
Plocha pozemku: 620 m2
Pivnica: NIE
Material: Tehla
Okná: Plastové
Zateplenie nehnuteľnosti: ÁNO
Parkovacie miesto: vo dvore

Cena: 24 000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER REAL realitná kancelária ... ponúka z poverenia a plnej moci klienta na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Rakaca - Maďarsko, mimo frekventovanej zóny v tichom prostredí v rekreačnej oblasti. Dom má tvar kocky, postavený v roku 1990. Celá budova, bola úplne zrekonštruovaná v roku 2015. K pozemku sa dostaneme asfaltovou prístupovou cestou. Záhrada a dvor sú obdlžníkového tvaru, záhrada je zatrávnená s ovocnými stromami, okrasnými drevinami. Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii vhodná na chalupu s celoročným využitím. Oplotenie pred domom kameň v zadnej časti pozemku je pozinkované pletivo. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná.
Plné znenie tohto inzerátu si pozriete na našej web stránke ... broker-real.sk, alebo si vyberte z našich najnovších ponúk
Plocha: úžitková 66m2, zastavaná 76m2, pozemku 620m2. Zosuvové pásmo : nie Záplavové pásmo: nie
Technické parametre: Nehnuteľnosť je po úplnej rekonštrukcii vhodná na chalupu s celoročným využitím. Mierne svahovitý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Konštrukcia domu je z stavebných dielov Ytong. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.
Ďalšie fotografie o nehnuteľnosti a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre: BROKER-REAL realitná kancelária, Murgašova 3 Košice. Všetky údaje, parametre a fotodokumentácia uvedené v súvislosti s nehnuteľnosťou sú použité so súhlasom vlastníka.

Cena : 24 000 €... je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Dohodnite si termín obhliadky tejto nehnuteľnosti na našej zákazníckej linke.

Tel: + 421 948 544 654 ... Ak je linka zaneprázdnená zavoláme Vás

Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika na Slovensku a v Maďarsku, t.j. prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Ak neovládate reč slovom a písmom, zabezpečíme Vám oficiálne tlmočenie pred úradmi. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti na Slovensku, ako aj HYPO-tekárny úver našim hypotekárnym špecialistom. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze. Rozprávame maďarsky, rusky a anglicky.
Lokalita: Nehnuteľnosť, ktorú vám ponúkame leží v severnej časti maďarskej strany, okres Edelény. Nachádza sa v rekreačnej oblasti, pri vodnej nádrži je možnosť vodných športov, jazdy na koni, rybolovu, turizmu, zberu húb, tiché prostredie, lesy, pastviny.
Doprava: Motorovým vozidlom z obce Buzica (SK) 18 km, Hosťovce (SK)18 km.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii