Rodinný dom 3 izbový v obci Sárospatak - Maďarsko

predaj, Rodinný dom, Sárospatak, Kompletná rekonštrukcia


  • id: 83
  • Len u nás
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Mesto/obec: Sárospatak

Cena: 58 000

Popis nehnuteľnosti:

“Hľadáte pre seba a pre svoju rodinu súkromie a teplo domova? Práve ste ho našli.
Rodinný dom v kúpeľnom meste Sárospatak je stvorený na relax a oddych. Čisté prostredie a príjemná atmosféra, ktorá sa naplno prejaví počas letných dní sú doslova na nezaplatenie.
Je úplne jedno, či hľadáte rekreačné využitie zamerané na oddych alebo trvalé bývanie s rodinou. Tento dom vám dá všetko to, čo budete potrebovať.
Dom bol postavený v štyridsiatich rokoch a je vo vynikajúcej kondícii.
Ak rozmýšľate nad tým, ako je to s inžinierskymi sieťami, tak mám pre vás skvelú správu. Elektrina prešla renováciou od hlavného stĺpu, až po skrinku na dome a vodovodné trubky boli tiež kompletne vymenené.
Nemôžem zabudnúť aj na obecnú kanalizáciu, ktorá je súčasťou domu a zvýšila komfort bývania.
Určite musím pripomenúť, že dom má tri nezávislé izby so samostatnými vchodmi a samostatnými kuchynkami a hygienickými zariadeniami.Takže je možnosť využitia aj na prenájom pre 10 osôb.
Musím pripomenúť, že aj priestory mimo rodinného domu, ktoré sú určené na skladovanie, sú vo výbornom a plne funkčnom stave.
Pozemok je tiež vynikajúcou vizitkou predávajúcich a musím podotknúť, že sú to veľmi milí a hlavne zodpovední ľudia. O dom sa starali a pravidelne ho zveľaďovali, čo je to najdôležitejšie zo všetkého. Je tam možnosť parkovania pre niekoľko aut veľmi vkusný altánok na dvore s možnosťou grilovačiek a posedení a taktiež pre vyuzitie pre detí.

Ako poslednú vec dávam do pozornosti dostupnosť. Košice máte vzdialené, len hodinku autom,Trebišov 40 minút .

V jednej veci máte určite na výber či budete využívať blahodarnú termálnu vodu na miestnom kúpalisku, ktorá je niekoľko sto metrov od domu.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je vrátane provízie, ktorá zahŕňa prevod nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, prípravy všetkých zmluvných dokumentov potrebných k prevodu vlastníckeho práva, ako aj právneho poradenstva a poplatky za overenie podpisov, listín, poplatok za vklad do katastra, listy vlastníctva a katastrálne mapy. Zabezpečíme vám znalecký posudok nehnuteľnosti. Šetríme Váš čas a Vaše peniaze....

Cena 58 000 €

Cena je stanovená vlastníkom nehnuteľnosti, s možnosťou upresnenia na obhliadke. Ďalšie fotografie a podrobnejšie informácie sa dozviete na osobnom stretnutí s realitným maklérom v klientskom centre na adrese: BROKER-REAL realitná kancelária Murgašova 3 Košice, 4 poschodie č.d. 15

Tel.: .... 0948 544 654 ... ( +421 948 544 654)

Vyberte si z našich najnovších ponúk na našej webovej stránke ...

" magyar nyelven is beszélünk " ..-

Prečo by ste mali prísť na obhliadku? Lebo tento dom skutočne stojí za to. Neváhajte a kontaktujte ma. Budem sa na Vás tešiť.

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii