Rodinný dom 4 izb., Garadna - Maďarsko

Predaj, Rodinný dom, Garadna, Čiastočná rekonštrukcia


  • id: 392
  • TOP ponuka
Druh ponuky: predaj
Druh nehnuteľnosti: Rodinný dom
Počet izieb: 4
Stav nehnuteľnosti: Čiastočná rekonštrukcia
Mesto/obec: Garadna
Vlastníctvo: Osobné vlastníctvo
Úžitková plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 5000 m2
Balkón/Loggia: []
Parkovacie miesto: garáž

Cena : 93.000

Popis nehnuteľnosti:

BROKER-REAL ... realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom, v obci Garadna - Maďarsko. Hlavnú stavbu tvorí veľmi zachovalý 1 podlažný rodinný dom, celý podpivničený, s možnosťou vytvoriť obytné podkrovie, postavený v roku 1970. Dom je v stave po úplnej rekonštrukcii. Na vyvýšenom prízemí je terasa so vstupom do domu. Ku domu patrí vedľajšia nehnuteľnosť - hospodárska budova v ktorej je umiestnená záhradná technika, malotraktor s príslušenstvom) a náradie. Ďalšie stavby sú umiestnené za domom: kopaná studňa, podzemná pivnica so vstupom z dvora, záhradný altánok, betónové ohnisko, dreváreň, samostatná pivnica na sklad ovocia a zeleniny, garáž s vjazdom z dvora v zadnej časti domu a technická miestnosť na ukladanie záhradného nábytku a náradia. Dom je napojený na obecný vodovod, odpad je vedený do verejnej kanalizácie, zemný plyn v dome. Prístup na rovinatý pozemok v tvare obdlžnika je malou branou z asfaltovej komunikácie v prednej časti domu a dalším vchodom veľkou a malou bránou v strednej časti dvora. Pozemok je delený na časť predzáhradka, dvor predný, dvor zadný a 50 árová zatrávnená záhrada s ovocnými stromami, viničom a kvetinovou výzdobou. Celý pozemok je oplotený. Parkovanie možné na dvore pre 4 vozidlá. Pozemok s dvoma samostatnými vstupmi umožňuje výstavbu ďalšej samostatnej nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť je bez ťarchy, ihneď voľná. Obec ( 400 obyvateľov) je situovaná v tichom prostredí v mierne členitom teréne, neďaleko dialnice. Vzdialená 13 km od Hranice Kechnec, po dialnici ste v Košiciach za 10 min.
Ak sa Vám inzerát nezobrazuje celý, nájdete ho na našej stránke...broker-real.sk ID- 392
Plochy: Pozemok 5000 m2, zastavaná plocha 150 m2, úžitková 150 m2
Technický popis: Konštrukcia objektu: tehla, porobet. tvárnice. Podlaha: plávajúce podlahy, parkety a dlažby. Steny: omietky - stierky. Vonkajšia omietka: brizolit. Okná: drevené a plastové s vonkajšími roletami a okenicami. Dvere exteriérové nové drevené, interiér s dverami drevenými s dreveným obložením. Strecha je stypu stanová, prikrytá protipožiarnym azbestovými šablonami, na drevenom krove. Hospodárska budova v zadnej časti : strecha sedlová, prikrytá pálenou škridlou na drevenom krove. Elektrická prípojka zavedená do domu vzduchom, elektrické rozvody sú novo inštalované s nadimenzovaním na moderné bývanie. Plynová prípojka na zemný plyn zavedená do domu. Kanalizácia vedená do verejnej kanalizácie. Kúrenie je plynovým kotlom a panelovými vykurovacími telesami, rozvody sú v stenách. Ohrev teplej vody elektrickým ohrievačom, alebo plynovým kotlom. V dome sú osadené 2 komíny, jeden je napojený na keramicke murované kachle a druhý s možnosťou inštalácie kozubovej piecky. Tretí komín je nerezový vedený ne vonkajšej stene nehnuteľnosti , odvádza spaliny s kotla. Stav objektu: Rozvody elektroinštalácie a televízie sú nové, rozvody ústredného kúrenia sú nové, rozvody kanalizácie a vody sú nové. Všetko je vedené v stenách. Celkový stav nehnuteľnosti: veľmi dobrý technický stav, v stave bez ďalšej potrebnej rekonštrukcie.
Popis miestností: Prízemie - prvé nadzemné podlažie - tvorí samostatné bývanie a technické miestnosti. Letná kuchyňa, spálňa, kúpeľňa, kotolňa. Vyvýšené prízemie: Vstup je schodišťom s prístreškom z exteriéru k vstupným dverám. Chodba s možnosťou zabudovania šatníka umožňuje samostatný vstup do dvoch miestností s oknami na ulicu, vstup do kuchyne, s dostatočným priestorom pre jedálenský stôl s výhľadom do záhrady. Ďalšia chodba umožňuje vstup do samostatnej kúpeľne a samostatného WC a tretej obytnej miestnosti s východom na terasu. Priestor pod strechou je využívaný na povalu. Po zateplení je možné vytvoriť veľké obytné podkrovie.V zadnej časti domu je hospodárska budova, technické miestnosti, miestnosť a garáž.
Výhody: Cena nami ponúkanej nehnuteľnosti je stanovená vlastníkom a zahŕňa štandardtné poplatky : kúpna zmluva a overenie, zavkladovanie nehnuteľnosti prostredníctvom zmluvného právnika, odovzdanie a prepis energií u dodávateľov, tlmočenie pred úradmi.
Ďalšie informácie a termín obhliadky si dohodnite na zákazníckej linke: + 421 948 544 654
Váš spoľahlivý realitný maklér a poradca ®.

Technická specifikácia

Základy - betonové, Typ konštrukcie - tehla, Strecha - stanová, Strešná krytina - azbestové šindle , Steny - kváder, Podlaha - laminátová, Podlaha - drevená, Podlaha - keramická, Ceiling - Panel Ceiling, Strop - drevený, Strop - omietka,

infolinka

Zákaznícka infolinka


+421 948 544 654

Poloha nehnuteľnosti

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii